Petek Temizliği 775 kez görüntülendi

Bakırköy petek temizliği servisi

Yıllarca kullanılan kalorifer tesisatının sağlıklı çalışması bilinçli tüketici olunmasına bağlı olarak periyodik bakımların da  yapılmasına bağlıdır.Periyodik bakımlar ,cihazla kimyasalla petekler sökülmeden gerekli zaman ayrılarak yapıldığı takdirde sağlıklı tasarruflu ısınma gerçekleşmiş olacaktır.Bakırköy petek temizliği servisi olarak kalorifer petek temizliğinin ne denli öneme sahip olduğunu ulaşabildiğimiz tüm bireylere aktarmaya çalışmaktayız.

Petek temizliği uzman tesisatçıların kullandığı cihaz ve test edilmiş kimyasal ilaçla tek noktadan petekler sökülmeden yapılan hem ekonomik hemde pratik temizliktir.Petekler ısıtmadığında bütün sorun kombide sanılır oysaki durum bir bütün ele alındığı takdirde petek temizliği yapılmdan sadece kombi bakımı yaptırılması ısınmanız için yeterli değildir.

Bakırköy petek temizliği servisi olarak tecrübe edindiğimiz bu durumun dikkate alınarak kombi bakımını yaptırdığınız vakit ,petek temizliği yaptırmanızı da tavsiye ediyoruz.Servisimiz,kimyasal ilaçla,peteklerin temizliğini,kalorifer tesisat temizliğini yapıp yüksek ısı elde edilebilmesini sağlamaktadır.

Petekler zamanla suyun etkisiyle kireçlenmenin ve tortuların birikmesiyle tıkanma sorunu yaşadığından, ısınma sorunu yaşanmaktadır. Bu aynı zamanda yakıt tüketiminizin artmasına neden olan bir unsurdur. Kombiniz sağlıklı bir şekilde görevini yaparak, suyu ısıtmış olsa da, petekler görevini yerine getiremez. Bu evinizin ısıtılmasını engelleyecek bir sorundur. Petekleriniz ısınmadan, eviniz ısınmaz. Bu nedenle belli aralıklarla petek temizliği yaptırmalısınız. Özel temizleme makinesi sayesinde kimyasallar petekler ve boruların içine nüfuz ettirilmekte ve sistemde bulunan sorunlar çözümlenmektedir. Şimdi kombinizi yakabilir ve peteklerinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Kış gelmeden petek temizliği yaptırırsanız, kışın rahat edersiniz.  Hem ısınır, hem de cebinizi ferahlatırsınız.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Bakırköy petek temizliği

Petek temizliği öyle her tesisatçıyım diyene  yaptırılacak işlerden değildir, petek temizliği yaptırabilmek için işinin ehli güvenilir kurumlardan yardım almanız gerekmektedir. Petek temizliği yapıyoruz diye evinize gelip peteklerin içindeki suyu boşaltıp kombiden kalorifer tesisatına  su vermek sureti ile yaptıkları bu uygulamaya    petek temizliği  yapıyoruz derler. Ama petek temizliği bu şekilde yapılmaz bu yaptıkları petek içlerinin daha fazla kirlenmesine sebep olur.

Bunun sebebi ise yeni doldurulan suyun oksijen seviyesi bol olduğundan  peteklerin içi oksitlenir ve paslanır dolayısıyla petekler de daha çok korozyon oluşumu ve kirlenme oluşur.Bu şekilde petek temizliği yapanlara inanmayın petek temizliği yaptırırken böyle sorunlarla karşılaşmamanız için petek temizliği yaptıracağınız firmanın kurumsal olamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Bakırköy petek temizliği servisi olarak,en iyi şekilde petek temizliğinizi yapmaktayız bir sorun çıkarsa da yaptığımız petek temizliğine garanti verdiğimizden  işimizin arkasındayız.  Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Bakırköy Petek Temizliği servisi

Cihaz ve kimyasal ile kalorifer petek temizleme hizmetini sunuyoruz.

Uzun yıllar kalorifer tesisatının ve kombi sisteminin kullanımı sonucu sistem içerisinde sudaki kireç ve korozyondan dolayı tortu tabakası oluşur.Tortu tabakası sıcak suyun etkisiyle çamurlaşma oluşturur. Bu çamurlaşma sistemin içerisindeki sirkülasyonu zorlaştırır.Sistem içerisinde suyun dolaşımı zayıflar debi düşmüş olur. Buna paralel olarak su sirkülasyonu sağlıklı sağlanamdığından ısı iletimi de sağlanamaz.

Isı iletimi tam olarak sağlanamadığından peteklerde, radyatörlerde homojen ısınma sağlanamaz.Kombinin ısı dengesini sağlayabilmek için  daha fazla çalışmak zorunda kalacağından, faturalar kabarık gelecektir.

Bakırköy Petek Temizliği servisi

Petek temizliği cihazla yapılmalıdır.

Kimyasal ilaçla petekler temizlendikten sonra peteklerin kanalları açılacağından, çamurlaşmış tortulaşmış tabaka,  yüksek basınçla beraber çözülerek cihazla dışarı atılır.Kombi ısı dengesini sağlamakta zorlanmayacağın dan faturalardaki rakamlar sizlerin istediği gibi olacağından evdeki hesap ta çarşıya uyacaktır. Planlarınızın ve düzeninizin bozulmaması için, Uzmanlar tesisat Bakırköy petek temizliği servisini seçin, kimyasal ilaçla sorunsuz temizlik yaptırın.

Cihaz ve Kimyasal ile Yaptığımız Diğer Tesisat Temizliği  Hizmetleri;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bakırköy/İstanbul, Türkiye