petek temizleme 543 kez görüntülendi

Alkent 2000 Evleri petek temizliği servisi,petekleri yerinde cihazla temizler.

Zamana ve kullanıma bağlı olarak,peteklerde kireçlenme, tortu birikimi gibi sorunlar olduğunda, hem yakıt sarfiyatı yükselir, hem de ısınma sorunu yaşamaya başlarsınız. Aynı zamanda kombinin ömrünü kısaltmış olursunuz. Yüksek ısıda yaktığınız kombi bile petekleri ısıtmayı başaramaz. Çünkü ısınan su peteklerde dolaşamadığından, evinizde ısınamaz. Yaşadığınız bölgenin iklim koşullarını, kombinizi kullanma sıklığını, suyun kireçlenme derecesini dikkate alarak, belirli aralıklarla petek temizleme işlemini, Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisine yaptırmanızı öneriyoruz.

Bahse konu bu uygulama sanıldığının aksine ,etraf kirlenmeden ,petekler sökülmeden tek noktadan kolayca yapılmaktadır.Peteklerin yerinden bile sökülmesine gerek duyulmayan bu uygulamada kullanılan petek temizleme cihazının büyük fonksiyonu vardır.. Bu cihazla ve özel petek temizlik kimyasalları ile  peteklerin içi kısa sürede temizlenir. İçerdeki tortular cihazla dışarıya alınır. Sıcak bir kış geçirmeniz, petek temizleme işlemiyle sağlanmış olur.Yerden ısıtma tesisat temizliği de aynı kolaylıkta cihaz ve kimyasal uygulama ile Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisi tarafından yapılmaktadır.Bu hizmet alınmadan önce,hizmet kanalını doğru seçtiğiniz takdirde kombi sonrası kalorifer tesisatının temizliği ve peteklerin temizliği sağlıklı bir şekilde yapılacaktır.

Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisi cihazla temizlik yapmaktadır.


Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği Servisi

Petek temizliği hizmeti  almayıp bireysel olarak petek temizliğini bizzat kendim yapayım derseniz şunu net olarak bilmeniz gerekmektedir.Petek temizleme işlemi bireysel olarak kendi başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Bireyin evde yapabileceği sadece peteklerin havasını almak olmalıdır.Petek temizliği, işinde uzman olan firmalara yaptırılmadığı takdirde sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Peteklerin havasını almak peteklerin ısı değerinin yükselmesi anlamına gelmemekte olup rutin uygulamalar içerisindedir.İlk olarak petek temizliği yapılabilmesi için teknolojik imkanlara ve bu cihazları kullanma yetisini sahip servis çalışanlarına ihtiyaç vardır.Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisi bu anlamda gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğiniz firmalar arasındadır.

Sizlerin sıkça tarafımıza yönlendirdiği sorulardan petek temizliğini gereksinimi olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Petek temizliğine ihtiyacınız olmasını hissetmenize gerek yoktur bu yılda bir kere düzenli bir şekilde yapılması gerekir. sizlerin petek temizliği gerekli olduğunu sorun çıktığında anlayacağınızdan petek temizliğine biraz geç kalmışsınız demektir.

Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği hangi ad altında olursa olsun periyodik bakımları geç kalmadan yaptırmanız sizlerin tasarruf etmesini ,kalorifer tesisatının ve kombinin sağlıklı çalışmasında büyük etkendir.

CİHAZLA RADYATÖR TEMİZLİĞİ,KALORİFER TESİSAT TEMİZLİĞİ,DÖKM PETEK TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ

Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği-1

Petek temizliğinin yapılmadığını şöyle anlarsınız petekler homojen bir şekilde ısınmaz, siz kombi ayarınızı yükseltmiş olsanız da değişiklik olmaz.Nedeni; peteklerin içindeki kanallar tıkanır,kalorifer tesisatında ki boruların çapları çamurlaşma ve tortu tabakası nedeni ile sirkülasyon yapması zorlaşıp, su geçişine izin vermez. Kalorifer tesisatından su geçse de yavaş hareket ettiğinden zaman kaybına neden olacak bu süreçte ısı kaybına uğrayacaktır.Dolayısıyla sıcak su asıl ısınma aracınız olan peteklere gelmeden yani sizi ısıtma görevini düşük ısıda gerçekleştirir.Bu durum diğer ısınma araçları olan;Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliğinde de aynıdır.

Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisi

Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği-2

Bu  cihazların fiyatı çok ucuz olmasa da her işletmenin alıp bünyesinde bulundurabileceği cihazlardır.Sadece petek temizleme cihazının olması petek temizleme işlemin yapılması için yeterli olmayacaktır.Petek temizleme kimyasalı bu işte uzman tecrübeli servis çalışanı gereklidir.Petek temizleme işlemi için gerekli hassasiyet gösterilmeli kullanılan kimyasal kalorifer tesisatına zarar vermeyen kimyasal olmalıdır.Petek temizleme işlemi için gerekli zaman ayrılmalı kalorifer tesisatı ve peteklerde kimyasal ilaç kalmamasına özen gösterilmelidir.Petek temizliği yaparken önemli unsurlardan biride yeteri kadar sirkülasyon yeterli basınçta yapılmalıdır.

Petek temizliği için mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Peteklerin içinde biriken atıkların, kireç kalıntılarının temizlenmesi için özel yöntemler ve cihazlar kullanılmaktadır. Alkent 2000 Evleri petek temizliği servisi olarak hizmet veren firmamızdan bu konuda mesai saatleri içerisinde istediğinizi zaman destek alabilirsiniz. Deneyimli ustalarımız peteklere, kalorifer tesisatınıza zarar vermeden petekleri bulundukları yerden sökmeden temizler. Petek temizleme cihazı tesisata bağlanarak petek temizliğine özel kimyasallar kullanılır ve temizlik işlemi yapılır. Alkent 2000 Evleri petek temizleme servisini çağırın, petekler yeni takıldığında ki gibi temiz olsun. Bu hizmeti kış girmeden almanızı tavsiye ederiz. Kışın soğuk günlerde mağdur olmayın. Komşularınız ısınırken sizin eviniz soğuk olmasın. Petekler kireç yüzünden evinizi ısıtmakta zorlanmasın. Petek temizliği hizmetini zamanında almalısınız.

Alkent 2000 Evleri Petek Temizliği servisi olarak bahse konu bu hizmette dikkat edilmesi gereken bütün noktalara özen göstermekteyiz.Petek Temizliği,kalorifer tesisat temizliği,döküm petek temizliğini kimyasal ilaçla ve cihazla yapıyoruz.

Diğer tesisat temizliği  hizmetlerimiz:

Alkent2000 Evleri Petek Dışı Toz Temizliği

  • Alkent 2000 Evleri Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Alkent 2000 Evleri  Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Alkent 2000 Evleri  Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Alkent 2000 Evleri  Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Alkent 2000 Evleri  Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alkent 2000 Evleri  Alüminyum Petek Temizliği,
  • Alkent 2000 Evleri  Döküm Petek Temizliği,

Yer: Alkent 2000 Evleri/Hadımköy/İstanbul, Türkiye