• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Panel petek temizliği

Panel petek temizliği

Panel petek temizliği –  Peteklerin temizliği ilaçlı cihazlı yapılırken, kombi sonrası kalorifer tesisat temizliği de yapılır

Kombi bakımı periyodik olarak yaptırılırken hep ertelediğimiz peteklerin bakımı temizliği asla ihmal edilmemelidir. Panel petek temizliği diye adlandırdığımız bu hizmet aslında petek cinsine göre adlandırılmıştır. Aslında petek temizliği demek aynı hizmeti kapsamakta aynı hizmeti ifade etmektedir. Kombi bakımı yaptırılmadan önce aslında önce  kalorifer tesisatı ve peteklerin temizliği yaptırılmalıdır.

Zira önce kombi temizliği yaptırılıp sonra petek temizliği yaptırılacak olursa peteklerde ve kalorifer tesisatında bulunan çamurlu su kombi içinden dönüş yaptığı için kombi zarar görecektir. Oysa önce kalorifer tesisatı petek bakımı yaptırılır ise sistemde çamurlaşma temizlenecektir. Bundan sonra kombi bakımı yaptırılınca kombi içinden kalorifer tesisatından gelen çamurlu su geçmeyecektir.

Panel petek temizliği

Panel petek temizliği bu anlamda kombi bakımından önce yapılırsa çok daha isabetli olacaktır. Petek temizliği ve kombi bakımını aynı anda yapan çok hizmet veren tesisatçı bulunmamaktadır. Bu minvalde tavsiyemiz kombi bakımını yetkili servisine yaptırmanız olacaktır. Bu işi hakkıyla yapan tesisatçı yok mu tabi ki var ancak bu işin hakkının vermeden yapanların sayısı maalesef çok daha fazladır. İşi garantili yapacak tesisatçı veya kombi bakım servisi ile çalışmanız sorunsuz hizmet anlamına gelir. Bu noktanın bu çerçevede atlanmaması gereklidir.

Panel petek temizliği petek cinsleri arasında en kolay temizliği yapılan petek cinsidir. Bu peteklerin kullanımı da verimli olup periyodik bakımları yaptırıldığı takdirde iyi ısıtan petekler olduğunu da söyleyebiliriz

(0535) 338 12 53