• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Mutfak Tıkanıklık Açma

  Mutfak Tıkanıklık Açma
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
  Gönderiyi OylaLoading...

   Tıkanan giderler arasında mutfak lavabo gider tıkanıklığı, hijyenin sağlanması açısından öne çıkar. Yoğun olarak kullanılan mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklık acil açılması gerekli olan tıkanıklık çeşididir. Mutfak tıkanıklık açma servisi robotla lavabo mutfak tıkanıklığını kısa sürede açar. Mutfakta çok zaman geçirmek durumunda olan hanımlar mutfak tıkanıklığına tahammül edemez, bu yüzden tıkalı pimaş açma uygulamasının bir an önce yapılmalıdır.

  Mutfak Tıkanıklık Açma – Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

  Mutfak gideri yoğu olarak kullanıldığı için tıkanıklık yaşanma olasılığı yüksektir. Tıkanıklık oluşmadan önce ara ara açıcı kimyasal kullanmak isabetli olacaktır.

  • Mutfak giderine giden yemek artıkları gideri tıkar.
  • Mutfak giderine dökülen çay ve benzeri artıklar gideri tıkar.
  • Aşırı yağlanma oluştuğunda giderde tıkanıklık oluşur.
  • Mutfak lavabo sifonunda birikinti oluştuğunda, aşırı kirlendiğinde tıkanıklık oluşur.
  • Mutfak giderinin bağlandığı ana pimaşlarda tıkanıklık olursa mutfak gideri de tıkanır.

  Mutfak Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  Eğer lavabo borusunda bir tıkanıklık olursa ilk önce bu tıkanıklık için bir şey yapabilir miyim diye düşünüp sonu belli olmayan uygulamalar yapmayın. Eğer gerçekten tıkanıklığın nedenini biliyorsanız ve bunu çözmek için bir fikriniz var ise uygulayın. Yok eğer rastgele iş yapacaksanız hiç uğraşmayın işi uzmanına bırakın. Bir telefon ile lavabo tıkanıklık açma yöntemlerini iyi bilen robotla lavabo açan firmadan tesisatçı servis çağırın.

  Hanımlar en etkili lavabo açıcı, tıkalı boru açma kimyasalı olmadı gider açma teli ile mutfak tıkanıklığını açmaya çalışırlar. Hatta sirke ve tuz ile mutfak lavabo tıkanıklığını açmaya çalışırlar.  Mutfak açma, pimaş açma yapılırken pimaş gider borularına zarar verirlerse bu defa su sızması başlar. Sızmanın önlenmesi için mutfak lavabo borusu, pimaş borusunun değişmesi gerekli olup bu da ek masraf olarak karşınıza çıkar.

  Tıkanan gider borusu nasıl açılır diye merak edilirken bu konu ile ilgili acaba kırma dökme ne kadar olacak, çok yer kıracaklar mı en büyük korktuğumuz çıkmazlarımız arasındadır. Bu konu ile ilgili araştırma yaparken ” Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma ” ilginizi çekecek iyi bir başlıktır. Gider borusu açma veya tıkanık boru açma diye bilinen pimaş pis su giderlerinde oluşan tıkanıklığın açılmasıdır. Bahse konu tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile boru içi görüntülenir. Bu yüzden kameralı mutfak tıkanıklık açma denilir. Yoksa tıkalı olan lavabo su gideri, lavabo ve gider borusunda kameranın gitmesi zordur.

  Mutfak tıkanıklık açma servisi ile ile irtibata geçmeniz çözüm yolunda en büyük adım olacaktır. Bu sayede zaman kaybı oluşmadan, ek masraflara katlanmadan hayat akışınızı bozmadan mutfak lavabosu tıkanıklığı açılır. Mutfak tıkanıklığında yağlanmadan dolayı oluşan yumuşak yapı tıkanıklık açıldıktan sonra tekrar bir araya gelebilmektedir. Bununda önüne geçmek için mutlaka pimaş yıkama cihazı ile pimaş yıkama uygulamasını yaptırın.

  Mutfak giderini açmak için gider açıcı, lavabo aç, lavabo açıcı kimyasallar kullanılabilir mi?

  Bu kimyasal ilaçlar aslında tıkanıklık robotla açıldıktan sonra yağ tabakasının tamamen temizlenmesi için kullanılmalıdır. Eviye gideri tıkandığında  kimyasal ilaçla açılırsa buda sizin için bir çözüm olur. Kırmadan mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için bu yol genelde tercih edilir. Ancak tıkanıklık yoğun ise bu yol işe yaramaz. Mutfak Lavabo gider hortumu çok dolmuş ise söküp temizlemek ayrı bir çözüm olabilir. Lavabo gideri tıkandığında, lavabo borusu açma anlamında farklı yollar her daim vardır.

  Mutfak tıkanıklık açma yapıldıktan sonra kamera ile boru içini görüntülemek işi garanti etmektir. Mutfak Lavabo gider açma yapıldıktan sonra lavabo gider borusu tam olarak kamera ile görülebilir.

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41