• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma – Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır ? Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tıkanan giderler arasında mutfak lavabo gider tıkanıklığı, hijyenin sağlanması açısından öne çıkar. Yoğun olarak kullanılan mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklık acil açılması gerekli olan tıkanıklık çeşididir. Mutfak tıkanıklık açma servisi robotla lavabo mutfak tıkanıklığını kısa sürede açar. Mutfakta çok zaman geçirmek durumunda olan hanımlar mutfak tıkanıklığına tahammül edemez, tıkalı pimaş açma uygulamasının bir an önce yapılmasını ister.

Bir an önce açılması için ellerinden geleni yapıp eğer açamazlar ise tıkanıklık servisini ararlar. Hanımlar en etkili lavabo açıcı, tıkalı boru açma kimyasalı olmadı gider açma teli ile mutfak tıkanıklığını açmaya çalışırlar. Hatta sirke ve tuz ile mutfak lavabo tıkanıklığını açmaya çalışırlar.  Mutfak açma, pimaş açma yapılırken pimaş gider borularına zarar verirlerse bu defa su sızması başlar. Sızmanın önlenmesi için mutfak lavabo borusu, pimaş borusunun değişmesi gerekli olup bu da ek masraf olarak karşınıza çıkar.

Eğer lavabo borusunda bir tıkanıklık olursa ilk önce bu tıkanıklık için bir şey yapabilir miyim diye düşünüp sonu belli olmayan uygulamalar yapmayın. Eğer gerçekten tıkanıklığın nedenini biliyorsanız ve bunu çözmek için bir fikriniz var ise uygulayın. Yok eğer rastgele iş yapacaksanız hiç uğraşmayın işi uzmanına bırakın. Bir telefon ile lavabo tıkanıklık açma yöntemlerini iyi bilen robotla lavabo açan firmadan tesisatçı servis çağırın.

Mutfak tıkanıklık açma servisi ile ile irtibata geçmeniz çözüm yolunda en büyük adım olacaktır. Bu sayede zaman kaybı oluşmadan, ek masraflara katlanmadan hayat akışınızı bozmadan mutfak lavabosu tıkanıklığı açılır. Mutfak tıkanıklığında yağlanmadan dolayı oluşan yumuşak yapı tıkanıklık açıldıktan sonra tekrar bir araya gelebilmektedir. Bununda önüne geçmek için mutlaka pimaş yıkama cihazı ile pimaş yıkama uygulamasını yaptırın.

Kameralı Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma İstanbul - Kırmadan Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma, Mutfak Lavabo Gider Açma Servisi

Kameralı Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma İstanbul – Gider Açma, Lavabo Açma Tesisat Çözümleri

Tıkanan gider borusu nasıl açılır diye merak edilirken bu konu ile ilgili acaba kırma dökme ne kadar olacak, çok yer kıracaklar mı en büyük korktuğumuz çıkmazlarımız arasındadır. Bu konu ile ilgili araştırma yaparken ” Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma ” ilginizi çekecek iyi bir başlıktır. Gider borusu açma veya tıkanık boru açma diye bilinen pimaş pis su giderlerinde oluşan tıkanıklığın açılmasıdır. Bahse konu tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile boru içi görüntülenir. Bu yüzden kameralı mutfak tıkanıklık açma denilir. Yoksa tıkalı olan lavabo su gideri, lavabo ve gider borusunda kameranın gitmesi zordur.

Bazı durumlarda mutfak giderini açmak için gider açıcı, lavabo aç, lavabo açıcı kimyasallar kullanılır. Bu kimyasal ilaçlar aslında tıkanıklık robotla açıldıktan sonra yağ tabakasının tamamen temizlenmesi için kullanılmalıdır. Evye gideri tıkandığında  kimyasal ilaçla açılırsa buda sizin için bir çözüm olur. Kırmadan lavabo tıkanıklığını açmak için bu yol genelde tercih edilir. Ancak tıkanıklık yoğun ise bu yol işe yaramaz. Lavabo gider hortumu çok dolmuş ise söküp temizlemek ayrı bir çözüm olabilir. Lavabo gideri tıkandığında, lavabo borusu açma anlamında farklı yollar her daim vardır.

Mutfak tıkanıklık açma yapıldıktan sonra kamera ile boru içini görüntülemek işi garanti etmektir. Lavabo gider açma yapıldıktan sonra lavabo gider borusu tam olarak kamera ile görülebilir.

Faydalı Benzer Tesisat Uygulamalarımız:

(0535) 338 12 53