1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Klozet Tıkanıklık Açma Servisi ile evde tıkalı tuvaleti açma ve wc klozet tıkanıklık açma ile uğraşmaktan kurtulursunuz. Kameralı tesisatçı robotla kırmadan tuvalet pimaşı açma, tıkalı klozet açma, apartman gider açma ve tuvalet gideri açma işini makineler ile yapar. Peki klozet tıkanması dediğimiz şey aslında nedir?

Klozetten su taşması, suyun klozette kalması veya suyun yavaş gitmesi klozet tıkanıklığı olduğuna işarettir. Kısaca klozet tıkanıklığı dediğimiz şey klozet kullanımından sonra suyun gitmemesi geri gelmesidir Klozet tıkanıklık açma servisi olarak her daim giderlere yabancı cisim atılmamasına dikkat çekiyoruz.

Klozet tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Klozet tıkanıklık açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Klozet Neden Tıkanır?

  • Klozete atılan tuvalet kağıtları, bezler, ıslak mendiller tıkanıklığın büyük nedenlerindendir.
  • Atılan yabancı cisimlere dayalı pimaş boru çapı daralacak ve atık su buradan geçmekte zorlanacaktır.
  • Klozet giderindeki hatalı pimaş tesisatının yapılmış olması,
  • Tadilat yapılırken artıkların klozete atılmış olması,

Tıkanan giderlerde oluşan tampon bölgelerden dolayı su gitmez geri gelir. Taşan gider sadece klozet olmayabilir, bazen tıkanıklık olduğunda hem lavabo giderinden hemde tuvaletten su taşmaları olabilir.

Klozet Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Tıkalı olan pimaş giderleri kanal açma, pimaş açma makinesi diye bilinen makine ile açılır. Bu makinenin çok sağlam bir yayı bulunmakta olup bu yay sayesinde tıkanıklığı oluşturan her ne ise ortadan kaldırılır. Eğer cisim sert ise rögara itilecek yok eğer bez tarzı bir şey ise yayın ucuna bulunan aparata sarılarak tesisat dışına çıkarılacaktır.

Tıkanıklığa dayalı oluşan manzara hiç iç açıcı değildir. Oluşan bu arıza giderilmez ise ortaya kötü kokular çıkacak ve en mühim yer olan tuvalet kullanılamaz halde olacaktır.

Klozet tıkandı ne yapmalıyım diyorsanız bunun çözümü sizin yapacağınız uygulamalarda değildir. Klozet açıcı asitler, kostik ile klozet açma,  tuvalet açma pompası tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinden değildir.

Bunun için profesyonel tıkanıklık açma servisleri ile irtibat kurarak zor gibi görünen bu tesisat arızası kısa sürede çözülür. Peki gerçekten açılması zor olan bu tıkanıklık nasıl açılır? Bunun yapılabilmesi elektronik cihazlar sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Klozet tıkanıklık açma servisi bu anlam en büyük yardımcınız olup mutlaka bu gibi durumda irtibata geçmeniz gereken servistir. Bunun için çok büyük paralar harcamanıza gerek olmadığını bilmenizi isterim. Pratik tesisat zarar vermeden, etrafı kirletmeden bu sorun çözülür. Tıkanan giderlerin açılması için uğraşmanız çözüm yerine sorun oluşturmamasına dikkat edilmelidir.

Değişen teknolojik imkanlar, arızaların çözümleri için olumlu yönde katkı sağlamaktadır. Klozet tıkanıklık açma servisi bu anlamda yenilikleri takip ederek tesisat arızalarını en pratik şekilde çözer.