• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Klozet tıkanıklık açma servisi

Klozet tıkanıklık açma servisi

Klozet tıkanıklık açma servisi – Tıkanan giderlerin açılması için uğraşmanız çözüm yerine sorun oluşturmasın

Değişen teknolojik imkanlar sayesinde  arızaların çözümleri için olumlu yönde katkı sağlamaktadır. Klozet tıkanıklık açma servisi bu anlamda yenilikleri takip ederek tesisat arızalarını en pratik şekilde çözer. Tıkanan giderlerde oluşan tampon bölgelerden dolayı su gitmez geri gelir. Tıkanıklığa dayalı oluşan manzara hiç iç açıcı değildir. Oluşan bu arıza giderilmez ise ortaya kötü kokular çıkacak ve en mühim yer olan tuvalet kullanılamaz halde olacaktır.

Klozet tıkanıklık açma servisi

Klozet tıkandı ne yapmalıyım diyorsanız bunun çözümü sizin yapacağınız uygulamalarda değildir. Bunun için profesyonel tıkanıklık açma servisleri ile irtibat kurarak zor gibi görünen bu tesisat arızası kısa sürede çözülür. Peki gerçekten açılması zor olan bu tıkanıklık nasıl açılır ? Bunun yapılabilmesi elektronik cihazlar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Tıkalı olan pimaş giderleri kanal açma, pimaş açma makinesi diye bilinen makine ile açılır. Bu makinenin çok sağlam bir yayı bulunmakta olup bu yay sayesinde tıkanıklığı oluşturan her ne ise ortadan kaldırılır. Eğer cisim sert ise rögara itilecek yok eğer bez tarzı bir şey ise yayın ucuna bulunan aparata sarılarak tesisat dışına çıkarılacaktır.

Klozet tıkanıklık açma servisi bu anlam en büyük yardımcınız olup mutlaka bu gibi durumda irtibata geçmeniz gereken servistir. Bunun için çok büyük paralar harcamanıza gerek olmadığını bilmenizi isterim. Pratik tesisat zarar vermeden, etrafı kirletmeden bu sorun çözülür.

(0535) 338 12 53