kırmadan aç 325 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabo tıkanıklığını ne açar, tıkalı lavaboyu açmak için sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma yöntemi en etkili lavabo açma yöntemi olmasa da tıkanıklığı açabilir. Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise önce doğal lavabo tıkanıklığını açma yöntemlerinin kullanılmasında bir sıkıntı yoktur. Bu doğa yolu denediniz eğer lavabo açılmaz ise bu defa sert cisimlerle tıkalı pimaşa vurarak açmaya çalışmayın. Zira bu yöntem yanlış sonuçların ortaya çıkmasına sebep olacak ve sizin yeni sorunlara çözüm aramanız gerekecektir. Bu açıdan çok zaman kaybetmeden, tıkanan pis su giderlerini açmak için tıkanıklık açma cihazı kullanılmalıdır. Bu işi de profesyonel tesisatçı firmalara robotlu tıkanıklık çama uygulaması ile yaparlar.

Lavabo tıkanıklığını ne açar? Etkili lavabo açma yöntemi nedir?

Lavabo tıkanıklığını ne açar sorusuna cevap aramanıza neden olan lavabo tıkanıklığı sizler çok dikkatli biri olsanız da başınıza gelebilir. Lavabo tıkandığında hemen herkesin ilk yaptığı eline pompa alıp, lavabo giderini pompalamak olur. Bu şekilde lavabo giderinin pompalanması belki ilk anda lavabo tıkanıklığını açabilir ancak tıkanıklığı her geçen gün daha yoğun bir şekilde yaşamaya başlarsınız. Çünkü tıkanıklığa neden olan atıklar giderden çıkmaz. Aksine giderde derinlere inerek birikmeye başlar. Bu birikim sizler pompalama yaptıkça daha fazla artar. Bir gün bakarsınız, lavabonuz tamamen tıkanmış olur.

Lavabo tıkanıklığını ne açar | Uzmanlar Tesisat

Lavabo tıkanıklığını ne açar | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan boru gider tıkanıklığını ne açar diye araştırmalar yapmaya başlarsınız. Muhtemelen kimyasal lavabo aç gibi yollara başvurursunuz. Bu tür kimyasallar belki lavabo tıkanıklığını açar. Ancak lavabo giderlerine zarar verme olasılığı da büyük ihtimal dahilinde olur. Bu durum size lavabonuzun tıkanmasından daha fazla zarar verecektir.

Lavabo tıkanıklığını ne açar, bu konuda tesisatçınıza danışmanız en doğrusudur. Lavabo tıkanıklığını açmak için ustaların desteğini alın, tıkanıklık robotla açılsın. Lavabo gideri zarar görmesin, tıkanıklık kalıcı olarak açılsın. Evde boşu boşuna pompalamakla zaman kaybetmeyin strese girmeyin, zahmetsizce tıkanıklık açılsın istemez misiniz ? Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde tıkanan gider ister lavabo gideri, ister tuvalet gideri, ister duş gider, isterse mutfak gideri olsun kanal açma makinesi ile kırmadan tıkanıklık açılır. Yapılması gereken bu uygulamayı düzgün yapabilecek bir tesisatçı firma bulmanız olacaktır.

Benzer Gönderiler: