kırmadan aç 743 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tıkanıklık aç işlemi cihazla yapılarak, etrafın zarar görmesinin önüne geçilir. Mutfak tıkanıklığı açma, kırmadan gider açma ve kameralı tıkanıklık açma işi profesyonel teknolojik makinelerin olmasını gerektirir. Tıkanıklık açma makinası ile pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, tesisat gider aça ve tuvalet açma yapışırken borular zarar görmez.

Kameralı ve robotlu tıkanıklık açma günümüzde müşteri memnuniyetine önem veren tesisatçılar tarafından kullanılan kırmadan tıkanıklık açma yöntemidir. Engel olamadığınız gider tıkanıklıklarına mutlaka yeni yöntemlerle müdahale edilmesini sağlamalısınız. Dikkatli biri olsanız da, giderlerinize herhangi bir şey kaçırmış olmasanız da, zamanla birikim yapan sabun artıkları, saç telleri, deterjan kalıntıları ya da tesisatın yapımı sırasında yapılan hatalar, pimaş boru tıkanıklığının oluşması için yeterli olur.

Eğer tesisatçınız yeni yöntemlerle tıkanıklık açıyorsa, hemen gider tıkanıklığını açmasını isteyebilirsiniz. Ustalar sadece kameralı cihazla giderleri görüntüler, tıkanıklık tespiti yaparak robotla tıkanıklığı kırmadan açar. Bu nedenle sizlere modern cihazlarla hizmet veren bir tesisatçı destek olmalı, tuvalet tıkanıklığına, lavabo tıkanmasına, küvet tıkanıklığına son vermeli.

Kırmadan tıkanıklık aç

Tesisattaki tıkanıklıklar hiç beklenmeyen zamanlarda olabilir. Tıkanıklık açma yöntemleri sayesinde bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ancak önemli olan tıkanıklık açılırken evinizdeki fayansların kırılmaması ve diğer hasarların oluşmamasıdır. Bu yüzden destek alacağınız tesisatçınızdan kırmadan tıkanıklık açma hizmeti almalısınız.

Kırmadan tıkanıklık açma servisi sizlere bu sorununuzda en iyi desteği verecektir. Kameralı yöntemle giderler görüntülenir, kırmadan tıkanıklık açılır. Banyo tıkanıklığı, tuvalet, mutfak tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı için yeni yöntemler kullanan servisimize ulaşın. Tıkanıklığı kırmadan açalım, ustalarımız cihazla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti versin.

Evinizde klozet tıkanmış, lavabo tıkanmış ya da küvette bir tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, tesisatınızı kullanamaz hale gelirsiniz. Bu nedenle evinizde oldukça zorluk çeker, tıkanıklığın verdiği hasarlara katlanmak zorunda kalırsınız. Etrafa pis su sızıntıları olur, atıklar taşar, sular geriye gelir, evde kötü kokular hissedilir. Bu sorunu yaşayanlar kırmadan cihazla kırmadan tıkanıklık açan tesisatçı çağırmalıdır.

Tesisatçı önce kameralı cihazla tıkalı pimaş borudaki tıkalı bölgeyi tespit etmelidir. Bu işlemde kameralı cihaz kullanıldığından, fayansların kırılmasına gerek kalmaz. Bilgisayar ortamında giderlerin içi kolayca görüntülenir. İçerideki tıkanıklığın açılması içinde kanal açma makinesini yani robotu kullanan ustalar kırmadan  tıkanıklığı açar.

Kırmadan Tıkanıklık Aç | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tıkanıklık Aç | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan tıkanıklığı açma hizmetinde eski yöntemlere rağbet etmemenizi tavsiye ederiz. Tesisat sektöründe teknolojik gelişmelerin kullanılmasıyla birlikte, artık yaşam alanlarınızda tadilat yapmadan tıkanıklık sorunlarınız giderilmektedir. Tıkalı giderlerin içi kameralarla görüntülenmekte, tıkanıklığa neden olan etkenler özel kimyasallar ve robotla kırmadan tıkanıklık açılmaktadır. Ancak bu hizmetleri sizlere sıradan tesisatçılar veremez. Modern cihazları kullanan firmalar kanal açıcı makine, özel kimyasallar, kameralı görüntüleme cihazı ve deneyimli ustalarıyla sizlere hizmet etmektedir. Bu sayede tesisatta oluşan tıkanıklıkları sizde dert etmeyeceksiniz. Giderlerinizin başınıza dert açmasına engel olamıyorsanız, sağlıklı hizmet etmelerini sağlayabilirsiniz.

Giderlerde oluşan tıkanıklıklar eskiden olduğu gibi fayansların, duvarların kırılmasını gerektirmeden açılmaktadır. Tıkanıklıklar modern cihazlar yardımıyla, kalıcı ve kolay çözümlerle kısa sürede giderilmektedir. Kurumsal firmaların müşterilerine sunduğu bu olanaklar sayesinde, fayansları kırmadan tıkanıklık açma çözüm olarak sunulmaktadır.

Tıkanıklığın Nedenleri?

Tıkanıklık çeşitli sebeplerden oluşabilir. Bazen giderlere kaçırılan yabancı maddeler, bazen giderde biriken atıklar, bazen de yapım hataları tıkanıklığa neden olabilir. Tıkanıklık nedenleri her ne olursa olsun çözüm noktasında teknoloji kullanılır ise hem tıkanıklık açılır hem de nedeni tespit edilir. Tıkalı giderlerde olan tıkanıklık sebebini bulmak için kullanılan tıkanıklık açma robotu olarak bilinen kanal temizleme cihazı, tıkanıklık olan boruların genişliğine uygun burgulu ucu borunun içinde ilerletilerek, tıkanıklık sebebini kendisine sararak dışarıya çıkarır. Bu şekilde çözümlenemeyen tıkanıklıklarda basınçlı su püskürten cihazlar kullanılarak, tıkanıklık sebebi yok edilir. Buna rağmen açılmayan tıkanıklıklar özel kimyasallara kullanılarak, açılır. Bu işlemler tıkalı olan giderlerde kalıcı çözümleri beraberinde getirir.

Modern teknolojiler giderlerde olan tıkanıklıkların yerini tam olarak tespit edilmesine ve açılmasına yardımcı olur. Tıkanıklığın çok derinde olması, çok önemli bir konu değildir. Bunun için kullanılan kameralı robotlar, uzman personelin kullanması gereken cihazlardır. Bu cihazlar tıkanıklıkların yerini görüntülerken, bilgisayar ekranında bunun takibi yapılabiliyor.

Arzu edilirse tespit edilen tıkanıklığın fotoğrafı bile alınabilir. Bu tür işlemler çok haneli apartmanların kanalizasyonunda olan tıkanıklıklarda tercih edilmektedir. Binanın ortak giderlerinde olan tıkanıklıklarda, tüm kat malikleri masrafa iştirak ettiğinden, bu işlem malikler için ikna edici olmaktadır.

Giderlerde olan tıkanıklıkların kırmadan açılması artık hayal değil. Bu konuda destek alacağınız şirketleri doğru seçtiğiniz sürece, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti ile tıkanık gideriniz açılacaktır. Giderlerde tıkanıklık olduğunda, tıkanıklığın yerini ,cihazlarla bulup kırmadan tıkanıklığı  açıyoruz.

Benzer Gönderiler: