Blog İlçeler Tesisatçı Su Kaçağı Bulma Su Kaçak Bulma Su Kaçağı Su Sızıntısı Su Kaçak Tespiti su sızıntısı var su kaçağı var tesisatta kaçak tesisat kaçağı su kaçağı servisi Tesisat su damlıyor Su sızıyor su tesisatı su sızması Su tesisatçısı Kameralı tespit 137 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı su arıza bulma ve tamir – Tesisatçı servis, akustik dinleme cihazı ve  kamera ile kaçaklara son veriyor

Günümüzde tesisat hizmetleri pratik bir hal olmuş olup, en zor görünen tesisat arızaları bile kısa sürede çözülür. Kameralı su arıza bulma ve tamir için gelen tesisatçı gerekli cihazları bulundurmalıdır. Kamera ile su kaçak tespiti yapacak tesisatçının kamera olmadan hizmet sunmaya çalışması kabul edilemez. Kamera, su kaçak bulmada yardımcı eleman olup sadece kamera ile kaçak bulmak bu söylemle hizmet sunmak çok doğru olmayacaktır.

 Kamera su kaçak bulma konusunda önemli bir cihazdır. Fakat sadece kamera ile su kaçağı bulmanın doğru olduğunu iddia etmek yanlıştır. Su kaçak bulmaya gidiyorsanız akustik dinleme cihazı, kamera ve test için su jeti ve tabi bu üç cihazı  kullanabilen iyi bir usta olmalıdır. Ancak su kaçaklarında noktasal tespit bu yolla yapılabilir. Bu cihazlara ve bu tecrübeye sahip olmayan kişiler ucuz fiyat verip işi alırlar. Sonraki süreç gereksiz zaman kaybı, beklenmeyen maliyet ve çözülmeyen arıza… Bu tablo ile ilk başta karşılaşacağınızı bilseniz zaten en baştan ucuz da olsa bu tesisatçıdan hizmet almazsınız.

Firmamızı, daha önce çağırdığı tesisatçının, bulamadığı su kaçakları için çağıran çok oluyor. Bu açıdan bu durumu sizlerle paylaşarak yeni mağduriyetlerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Kameralı su arıza bulma ve tamir için çağıracağınız tesisatçı servis yeterli bilgi ve cihazlara sahip olmalıdır. Ancak bu şekilde size en doğru hizmeti verecektir.

Yorum Yap