Kameralı tespit 271 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı su arıza bulma ve tamir için gelen tesisatçı gerekli cihazları bulundurmalıdır. Kameralı tesisatçı akustik dinleme cihazı ve  kamera ile su tesisatı kaçaklarına son veriyor. Günümüzde tesisat hizmetleri pratik bir hal olmuş olup, en zor görünen tesisat arızaları bile kısa sürede çözülür. Kamera ile su kaçak tespiti yapacak tesisatçının kamera olmadan hizmet sunmaya çalışması kabul edilemez. Kamera, su kaçak bulmada yardımcı eleman olup sadece kamera ile kaçak bulmak bu söylemle hizmet sunmak çok doğru olmayacaktır.

Kameralı su arıza bulma ve tamir | Uzmanlar Tesisat

Kameralı su arıza bulma ve tamir | Uzmanlar Tesisat

Kameralı su arıza bulma ve tamir tesisatçı servisi

 Kamera su kaçak bulma konusunda önemli bir cihazdır. Fakat sadece kamera ile su kaçağı bulmanın doğru olduğunu iddia etmek yanlıştır. Su kaçak bulmaya gidiyorsanız akustik dinleme cihazı, kamera ve test için su jeti ve tabi bu üç cihazı  kullanabilen iyi bir usta olmalıdır. Ancak su kaçaklarında noktasal tespit bu yolla yapılabilir. Bu cihazlara ve bu tecrübeye sahip olmayan kişiler ucuz fiyat verip işi alırlar. Sonraki süreç gereksiz zaman kaybı, beklenmeyen maliyet ve çözülmeyen arıza… Bu tablo ile ilk başta karşılaşacağınızı bilseniz zaten en baştan ucuz da olsa bu tesisatçıdan hizmet almazsınız.

Firmamızı, daha önce çağırdığı tesisatçının, bulamadığı su kaçakları için çağıran çok oluyor. Bu açıdan bu durumu sizlerle paylaşarak yeni mağduriyetlerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Kameralı su arıza bulma ve tamir için çağıracağınız tesisatçı servis yeterli bilgi ve cihazlara sahip olmalıdır. Ancak bu şekilde size en doğru hizmeti verecektir.

Kameralı Tıkanıklık Açma Pimaş Yıkama

Kamera hem su kaçak tespitinde hem de tıkanıklık açıldıktan sonra boru içi son durumu görüntülemek adına önemli bir cihazdır. Boru içi görüntülendiğinde boru iç yüzeylerinde aşırı yağlanma ve kirlenme var ise pimaş yıkama yapılması gereklidir.

Pimaş yıkama işi yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile atık su gider boru içlerinde tutunan kirli tabakanın temizlenmesidir. Eğer bu kirli tabaka temizlenmez ise tıkanıklık orunu sürekli yaşanır. Çünkü, gidere atılan her yabancı cisim bu kirli tabakaya tutunarak borunun çapını daraltır. Pimaş yıkama sonrası kamera ile görüntüleme yapıldığında boru yüzeylerinin temizlendiği görülebilir.