• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Kalorifer kaçağı

Kalorifer kaçağı

Kalorifer kaçağı  – Kombi ile ısınan mekanlarda peteklerin ısınmasını sağlayan kalorifer tesisatı kaçakları ilaçla giderilidir

Kalorifer tesisatında kaçak olması halinde kombi su göstergesi aşağı yönlü hareket edecek ve kombi arıza moduna geçecektir. Bu ne anlama gelir derseniz kombi çalışmayacağından kombiye su ilave etmeniz gerekecektir. Kombiye su verme vanasından su verdikten sonra kombi çalışacaktır. Fakat kalorifer kaçağı olduğu için su yine eksilecek yine aynı şeyler tekrar edilmek durumunda kalınacaktır. Bu arızanın çözülmesi için çağırdığınız usta kalorifer kaçağını bulmak için tesisat giden yerleri açıp boruları kontrol etmem gerek derse karşı çıkın. Bu ustadan hizmet almaktan vazgeçin.

Kalorifer kaçağı

Bu tarz hizmet sunan tesisat ustaları teknolojik gelişmeleri takip etmeyen eski tip usüllerle hizmet sunmaya çalışan kişilerdir. Oysa değişime açık olup yenilikleri takip etmiş olsa hem kendi kolay iş yapacak hemde hizmet alacak vatandaş rahat bir nefes alacaktır. Kalorifer kaçağı için özel üretilen kimyasal ilaçlar olup hiç bir yeri kırmaksızın tesisattaki kaçaklar kapatılmaktadır.

Çok pratik uygulama olan kalorifer kaçak kimyasal uygulamasını yaptığınız zaman kalorifer tesisatında kaç adet kaçak olursa olsun tamamı kapanır. Peki bu nasıl mümkün olmaktadır diye düşünenler olduğunu biliyorum. Bu merakınızı gidermek için nasıl bir işlevselliği olduğunu da yazmış olalım. Kalorifer kaçağı kimyasalı kaçağın olduğu yerde oksijenle birleşip kristalleşerek kaçakları kapatır. Bu sayede hiç bir yer kırılmadan hem de kaç adet kaçak var ise hepsi bu yolla kapanır.

(0535) 338 12 53