• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Gider tıkanıklık açma servisi

Gider tıkanıklık açma servisi

Gider tıkanıklık açma servisi tıkalı olan boruyu kırmadan açmak için kanal açma veya pimaş açma makinesi kullanır. Tesisatçının tuvalet tıkanıklığı açmak için kullandığı makine büyük kolaylıklar sağlar. Uygun pimaş açma fiyatlarına ve pratik tıkanıklık açma uygulamasına ulaşmak için telefon etmeniz yeterlidir. Gider tıkanıklık açma servisi ile pimaş tıkanmaları için kolay çözümler sunulmakta ek maliyetli durumlar ortaya çıkmamaktadır.

Tıkalı pimaş borusuna ulaşmak için kırmaya dökmeye gerek kalmadan makine yardımıyla tıkanıklığa neden olan cisim gidere itilir. Eğer tıkanıklığa neden olan cisim bez tarzı bir şey ise makine ucunda bulunan aparata sarılarak dışarı çıkartılır. Bu sayede en zor görünen tıkanıklıklar dahi kolay yöntemlerle açılmış olur. Zamansız oluşan tıkanıklıkların çözüme kavuşturulması için tıkanıklık cihazı ile hizmet veren tesisatçılar ile iletişime geçin rahat edin.

Gider tıkanıklık açma servisi - Klozet Açıcı - Mutfak Gideri Açma

Gider tıkanıklık açma servisi, Tuvalet gideri açma, kanalizasyon temizleme, logar temizleme yapar.

Gider tıkanıklık açma servisi bu anlamda sizin için vazgeçilmez faydalı hizmetler sunar ve cebinizden fazla para çıkmasına engel olur. Bu sayede tıkanıklık ile ortaya çıkabilecek kötü koku, rutubet ve nem istenmeyen olumsuz durumlar ortaya çıkmaz. Ana hatta bağlanan giderde oluşacak tıkanıklık evde mutfak giderini, lavabo giderini de etkileyecek olup mağdur olmanıza sebep olur. Tıkanıklık pimaş giderlerinin çok eski olması ve yoğun kullanılması sebebi ile ortaya çıkar. Pimaş giderlerinde belli periyotlarla pimaş yıkama yapılması da tıkanıklık riskini asgariye indirecektir.

Gider tıkanıklık açma servisi tıkanıklığı açtıktan sonra kamera ile görüntüler. Eğer pimaşlar çok pis ise pimaş yıkama önerilir.

Gider Tıkanıklık Açma Servisi – Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır ? – Tıkalı Pimaş Borusu Nasıl Açılır ?

Mutfak lavabosu, lavabo gideri tıkandı ise burada suyun gittiği pimaş tıkandı anlamına gelir. Tıkanıklığın açılması sadece tıkalı boru açma kimyasalı ile açılmaz. Tıkanıklık açma, kanal açma robotu ile tıkalı olan boruyu tıkayan madde çıkartılarak tıkanıklık açılır. Eğer logar tıkandı ise logar açma uygulaması yapılmalıdır.

Gider tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma uygulaması için cihaz gerektiğinden evde kendi başınıza yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Tıkanık boru zamanla su kaçaklarına da neden olacağından tıkalı gider açma hizmeti uzman tesisatçılardan alınmalıdır. Tıkanıklık tuvalette ise tuvalet açıcı asit dökmek veya logar açıcı dökmek çözüm için yeterli adım olmayabilir.

Tıkalı kanal açma, kanalizasyon açma için kullanılan tıkanıklık robotu ile en zor tıkanıklıklar bile açılır. Burada dikkat edilmesi gereken şey tıkanıklık türüne göre uygulama seçilmelidir. Tuvalet tıkanıklık açma da lavabo açma teli kullanılır ise sonuç alınamaz. Mesela su borusu tıkanıklığında tıkanıklık açma robotu kullanılamaz. Su borusu tıkanıklığı için su jeti gereklidir.

 Faydalı Benzer Tesisat Uygulamalarımız:

(0535) 338 12 53