• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Duş Gideri Tıkandı

Duş Gideri Tıkandı

Duş gideri tıkandı ve banyo gideri taşıyor ise tıkanıklığın yaşandığı pis su giderlerinin açılması için robotla tıkanıklık açan tesisatçı çağırın. Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklık günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen ve beklenmedik anda ortaya çıkan tesisat arızasıdır. Bu tıkanıklıklardan biri de duş gider borusu tıkanıklığıdır. Duş gideri tıkandı ise yapılması gereken bireysel çabalarla tıkanıklığı içinden çıkılmaz bir hale getirmek değil profesyonel tıkalı gider açma servisinden yardım almaktır.

Banyo tıkanıklık açma yöntemlerini bilmeden bireysel olarak uğraştığımızda işin sonu nereye varacak bilmeyiz. Ya tutarsa tarzı bir uğraştan öteye geçmez ve yorulduğumuzla kalırız. Bunun yanında birde duş teknesi gideri pimaş tesisatına zarar verdiysek durum daha da kötüleşmiş demektir.

Duş Gideri Tıkandı - Banyodan Su Gitmiyor - Banyo Gideri Nasıl Açılır ?

Duşa Kabin Gider Borusu Nasıl Açılır ?

Hem tıkanıklık sorunumuz var hemde kırılan pimaş tamiratı veya değişmesi durumu ile karşı karşıyayız demektir. Uğraşılması gereken sadece tıkanıklık iken şimdi birde daha sorunlu olan pimaş kırığı sorunu ile uğraşmak durumunda kalırız. Maliyeti ciddi oranda artıracak pimaş kırığı, küvet gideri  tıkanıklığından daha zordur.

Duşa Kabin Gideri Suyu Çekmiyor – Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır ?

Duş gideri tıkandı ben açarım edasıyla işe koyulmadan önce gerçekten yapabileceğiniz bir şeyler var ise pimaşa zarar vermeden yapılmalıdır. Ancak rastgele pimaşa sert bir şeyle açmaya çalışmak sizi zarara uğratır. Hem yorulursunuz hemde sorun bir iken iki olur.

Bu anlamda banyo gideri tıkandı nasıl açılır,tıkanan gider nasıl açılır konusunda fikir sahibi olmak gereklidir. Eğer banyo gideri açma teknikleri hakkında bilgimiz ve cihazımız yok ise uğraşmasak daha karlı çıkarız.

Yapılması gereken tıkanan giderlerin açılması için robotla tıkanıklık açan uzman tesisatçılar ile iletişime geçmenizdir. Bu sayede duş giderinde oluşan tıkanıklık robotla kırma dökme olmadan, pimaş tesisatı zarar görmeden açılmış olacaktır. Hem maliyet çok daha düşük olacak hem de yeni sorunlarla uğraşmak durumunda kalmayacaksınız.

Duş gideri tıkandı su çekmiyor ise banyo tıkanıklığını ne açar konusunda fikrimiz yok ise uğraşmadan tıkanıklık açan tesisatçı çağırıyoruz.

(0535) 338 12 53