• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Duş gideri tıkandı

Duş gideri tıkandı

Duş gideri tıkandı – Tıkanıklığın yaşandığı pis su giderlerinin açılması için robotla tıkanıklık açan tesisatçı çağırın

Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklık günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen ve beklenmedik anada ortaya çıkan tesisat arızasıdır. Bu tıkanıklıklardan biri de duş gider tıkanıklığıdır. Duş gideri tıkandı ise yapılması gereken bireysel çabalarla tıkanıklığı içinden çıkılmaz bir hale getirmek değil profesyonel yardım almaktır. Bireysel olarak uğraştığımızda işin sonu nereye varacak bilmeyiz. Ya tutarsa tarzı bir uğraştan öteye geçmez ve yorulduğumuzla kalırız. Bunun yanında birde pimaş tesisatına zarar verdiysek durum daha da kötüleşmiş demektir.

Duş gideri tıkandı

Hem tıkanıklık sorunumuz var hemde kırılan pimaş tamiratı veya değişmesi durumu ile karşı karşıyayız demektir. Uğraşılması gereken sadece tıkanıklık iken şimdi birde daha sorunlu olan pimaş kırığı sorunu ile uğraş. Maliyeti ciddi oranda artıracak pimaş kırığı tıkanıklıktan daha zordur.

Duş gideri tıkandı ben açarım edasıyla işe koyulmadan önce gerçekten yapabileceğiniz bir şeyler var ise pimaşa zarar vermeden yapın. Ancak rastgele pimaşa sert bir şeyle açmaya çalışmak sizi zarara uğratır. Hem yorulursunuz hemde sorun bir iken iki olur. Bu anlamda tıkanan giderlerin açılması için robotla tıkanıklık açan uzman tesisatçılar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede duş giderinde oluşan tıkanıklık robotla kırma dökme olmadan, pimaş tesisatı zarar görmeden açılmış olacaktır. Hem maliyet çok daha düşük olacak hem de yeni zorunlarla uğraşmak durumunda kalmayacaksınız.

(0535) 338 12 53