• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Doğalgaz petek temizleme servisi

Doğalgaz petek temizleme servisi

Doğalgaz petek temizleme servisi – Petek altları ısıtmıyor ne yapmalıyım ? Isıtmayan peteklerin temizliği ilaç ve cihazla yapılmalıdır

Doğalgazlı ve kombili ısınma sağladığınız mekanlarda ısı dağıtımını sağlayan peteklerde zamanla çamurlaşma ve korozyon oluşur. Buda sıcak suyun dolaşımda bulunmasının önünde büyük engel oluşturarak soğuk havalara istediğiniz şekilde ısınmanızı önler. Doğalgaz petek temizleme servisi peteklerinde ve kalorifer tesisatında oluşan tıkanıklığın giderilmesi ancak periyodik bakımlarla olur.

Doğalgaz petek temizleme servisi

Kombi bakımı ne kadar önemli ise peteklerin bakımı da o derece önemlidir. Bu durumun önemi anlaşılırsa kombi bakımı yaptırılmadan peteklerin bakımı da yaptırılır. Bu çerçevede önce petek temizliği sonra kombi bakımı olması sistemin sağlığı açısından önem arz eder. Çünkü; önce kombi bakımı yapılırsa sistem çalıştırıldığında kalorifer tesisatında var olan kirli ve çamurlu su kombi içinden geçecektir. Buda yapılan kombi bakımının faydasını azaltacaktır. Oysa önce kalorifer tesisat ve petek temizliği yapılmış olsa sistem tamamen temizlendiğinden kombi bakımı da yaptırılarak hizmetten elde edilecek fayda uzun ömürlü olur.

Doğalgaz petek temizleme servisi ile bu hizmetten fayda almanız sağlanır. Vatandaş bunu bilmeyebilir ancak sistem bakımı yapacak kişi bu şekilde doğru yönlendirme yapmalıdır. Sonuçta vatandaş verdiği paranın tama olarak karşılığını almış olursa memnun olacaktır. Memnuniyette sonraki zaman diliminde bu hizmeti yine sizden almalıdır.

Doğru yerden hizmet almanız durumunda garantili çözüm sunulma ihtimali yüksektir. Doğalgaz petek temizleme servisi ile uzun ömürlü memnuniyet garantili kalıcı çözüm sunulur.

(0535) 338 12 53