• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Boru tıkanıklık açma

Boru tıkanıklık açma

Boru tıkanıklık açma – Tıkanan boru temiz su tesisatı borusu mu, pis su tesisat borusu mu bu önemli bir noktadır

Tesisat boruları zemin altında kaldığı için bir arıza olması durumunda zemin kırılmadan nasıl arıza giderilir konusu merak edilir. Boru tıkanıklık açma hizmeti bu anlamda istediğiniz şekilde kırma dökme olmadan tıkanıklığın açılmasını kapsar. Burada ayırt edilmesi gereken bir şey var o da , temiz su tesisat boru tıkanıklığının açılmasında kullanılan yöntemdir. Biraz daha açarsak temiz su borusu tıkandığında bu tıkanıklık tesisat kaynağı kaynaklı olabilir. Bu durumda tıkanıklığın açılması olanaksızdır.

Tıkalı tesisat değiştirilmeli olduğundan sıkıntılı bir arızadır. Zaten temiz su tesisat tıkanıklığı boruyu tıkayan pisliğe dayalı ise de burada kanal açama tıkanıklık cihazı kullanılamaz. Burada farklı tarz da bir sistem kullanılarak tıkanıklık açılabilir.

Boru tıkanıklık açma

İşin diğer yüzü ise pimaş gider boru tıkanıklığı olup burada yaşanan tıkanıklıktan kanal açma makinesi ile kurtulabiliriz. Pimaş tesisatı tıkanıklığı bilinen ve çözümü de aslında temiz su tesisat tıkanıklığına göre daha kolay olan tıkanıklık çeşididir. Çünkü, pimaş borularında oluşan tıkanıklık boru kaynak hatasından kaynaklanmaz genelde gidere atılan yabancı cisimler kaynaklı oluşur. Burada da şöyle bir zorluk var, eğer pimaş tesisatında sürekli tıkanma oluyor ise meğilsizlik vardır. Bu durumda da kalıcı çözüm ancak pimaş hattının değişimi ile olur.

Sonuç olarak her iki tesisat tıkanıklığında da çözüm içi alternatif olup tesisat kaynaklı bir tıkanıklık var ise maliyetli olan tesisat hat değişimi ile çözüme gidilebilir.

Boru tıkanıklık açma servisi ile kalıcı garantili çözüm alabilir sorun çıkması halinde geri dönüşlere cevap alabilirsiniz.

(0535) 338 12 53