Blog 519 kez görüntülendi

Tıkalı gider açma firması

Günümüzde tıkalı gider açma hizmeti cihazlarla kırmadan verilmektedir. Bu nedenle tıkanmış olan pimaş borularınız için çağıracağınız tesisatçı cihazla kırmadan tıkalı gider açma işlem yapmalıdır. Ustalar önce tıkalı gider görüntüleme yaparlar. Bunun için özel bir kameralı cihaz kullanırlar. Cihazı tıkalı giderin içine sokarak bilgisayar ortamında pimaş boruların içini rahatlıkla görüntülerler. Bu işlem sırasında fayanslarınız kırılmadan, sadece cihazla işlem yapar, tıkanıklığın yerini ve içerdeki yabancı maddeyi belirlerler.

Bundan sonraki aşamada kanal açma makinesi olan robot kullanarak tıkalı gideri açmak oldukça kolay olur. Yabancı maddeye uygun şekilde bir aparatı robotun ucuna takan ustalar, pimaş borunun içinde bulunan yabancı maddeyi kolayca dışarı çıkarır. Sizlerde evinizde başka tadilatlar yapmak durumunda kalmazsınız.

Günümüzde tıkanıklık açma farklı yöntemlerle giderilmektedir. Bunun sebebi tesisat firmalarının bir kısmının hala eski yöntemleri kullanıyor olmasıdır. Aslında yeni geliştirilen yöntemler kullanıldığında kırmadan gider tıkanıklığı açılmaktadır. Eski yöntemlerin kullanılması tıkanıklığı tesisat sorununun dışında tadilat sorununa çevirmektedir. Bu yöntemde cihazlar kullanılmadığından tıkalı olan bölge kırılarak tesisatın incelenmesiyle tespit edilmeye çalışılır.

Güncel yöntemlerde ise robot denilen tıkanıklık açma cihazıyla kırmadan giderlerin içi kontrol edilebilir. Tıkanıklık sebebine göre özel kimyasallar ya da robot sayesinde tıkalı gider açma  hizmeti verilmiş olur. Tesisatınızdaki tıkanıklığa engel olamazsınız. Ancak tıkanıklığın kolayca açılmasını sağlayabilirsiniz.

Tıkalı Gider Açma ,tuvalet tıkanıklığı açma cihazla kırmadan yapılmaktadır.

Tıkalı gider açma

Şikayetlerimiz, problemlerimiz arasında en sık rastladığımız şikayettir klozet tıkanıklığı. Tuvalet ,banyo hijyene en fazla ihtiyaç duyulan yer olduğu için bu tıkanıklıklar bizim için büyük sorun teşkil etmektedir.Klozetlerde kullanılan su miktarı tesisatımızda ki borularda kireçlenmeyi hızlandırmakta, birikintiler tortulaşmakta bununla birliktede de tıkanıklıklar meydana gelmektedir.Tıkalı gider açma firması bu hizmeti ile kırmadan tıkanıklığı açarak sizlerin rahat bir nefes almanızı sağlarız.

Sizinde tuvalet vider tıkanıklığı probleminde ne yapılması gerektiğini bilmeniz gerekir. Tıkanan tuvalet giderini açmak için kendi çabalarınız yeterli gelmeyecektir. Bu konuda deneyimli bir tesisat firmasından destek almanız gerekir. Bu konuda nasıl hareket edeceğinizi bilirseniz tıkanıklık sorununuzda kısa sürede ve kalıcı olarak çözümlenir. Eski yıllarda bu gibi sorunlarda tıkanıklığı tespit etmek ve tıkalı gideri açmak oldukça zordu. Herkes böyle birşeyi yaşamamak için dua ederdi. Bu sorunun çözülmesi oldukça masraflı ve zordur.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma robotla kırmadan yapılmaktadır.

Tıkalı gider açma firması

Tuvalet gider tıkanıklığını açmak için fayanslar kırılıyor, tesisat ortaya çıkarılıyor, etraf kirleniyor, ortamda kötü kokar oluşuyor ve bunların sonucunda tuvaletiniz yeni baştan yapılıyor. Bu işlemler hem çok zor hem de maddi açıdan külfetli hemde sağlığınızı riske atacak kadar tehlikeliydi. Teknoloji bu alanda da insanlığın yardımına koşmuş üretilen modern cihazlar tıkanıklık sorunlarını kırmadan çözümlemektedir.

Tuvalet tıkanıklığı ve giderlerdeki tıkanıklık için kullanılan iki farklı cihaz bulunmaktadır. Biri tıkanıklığı ve tıkanıklık sebebini belirleyen özel kameralı görüntüleme sistemi ile giderdeki tıkanıklığa sebep olan yabancı maddeyi dışarı çıkarmaya yarayan robot adı verilen kanal açma makinesidir. Bu cihazları kullanmak özel bir eğitim isteyen bir çalışmadır. Tesisat firmaları ustaların yardımıyla tuvalet tıkanıklıklarını bu şekilde kesin ve kalıcı olarak çözmektedir. Bu sebeple giderlerde tıkanıklık sorunu yaşadığınızda bu sistemlerle çalışan deneyimli firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma robotla kolayca yapılmaktadır.

Tıkalı gider açma

Ayrıca tuvalete atılan saç, kıl ve tuvalet kağıdı gibi benzeri şeyler zamanla tuvalet giderini tıkamakta ve bu alanları kullanılamaz hale getirmektedir.Tuvalet gider  tıkanıklığı su kaçaklarına neden olmakta bu da faturamızın yüksek gelmesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlardan oldukça basit bir tadilat işlemiyle kurtulma imkanı sunuyoruz. Yaşam alanınızı ,düzeninizi bozmadan fayanslarınızı kırmadan teknolojik cihazlar sayesinde oldukça ekonomik olan noktasal tespit ile en hızlı şekilde çözüyoruz.

Banyonuzda, küvetinizde, lavabonuzda, mutfak lavabonuzda saç, peçete ve yemek artıklarınının oluşturduğu tampon bölge sistemi tıkamaktadır. Tıkanan klozetin, lavabonun sıvı akışı yavaşlar ve pis su banyonun giderinden taşmaya başla. Tıkalı boru açma probleminden bu işi profesyonel olarak yapan firmaların göndereceği özel ekipman ve özel cihazlarıyla kurtulmanız son derece ekonomik fiyatlarla kolay bir hal almıştır. Kırmadan dökmeden tıkalı gider açma uygulaması ile Avrupa da üretilen kaliteli cihazlarla tespit edilmekte ve onarılmaktadır.

Tıkalı gider açma cihazla kırmadan açılmaktadır.

Tıkalı gider açma

Öncelikle tuvalet ve lavabo hatlarına özel cihazlarla girmekte ve cisim parçalanabilir ise parçalanmakta değil ise bez, havlu, tuvalet kağıdı vb. gibi maddelerden kaynaklanıyor ise özel cihazlarla tuvalet ve lavabo hattının içerisinden çıkarılmakta ve tıkalı gider açılmaktadır.Kırmadan robotla tuvalet ve lavabo açma cihazı sorunu gidermekle kalmıyor ayrıca işlemlerden sonra kamera ile tıkanıklığın giderildiğini göstererek sizlere görsel olarak bu imkanı da sunmaktadır.Tıkanıklık açma robotu ile tuvalet tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığını tıkalı gider açma uygulamalarımız ile açıyoruz.

Diğer gider tıkanıklık açma hizmetlerimiz;

Kameralı Pimaş İçi Görüntüleme,

Kırmadan Tıkanıklık Açma,

Robotla Tıkanıklık Açma

Banyo Tıkanıklık Açma,

Tuvalet Tıkanıklık Açma,

Mutfak Tıkanıklık Açma,