Blog 618 kez görüntülendi

Kırmadan tıkanıklık açma servisi,robotla tıkanıklığı açmaktadır.

Tıkanıklık açma işlemine öncelikle tesisatta olan borulardaki tıkanıklık sebebinin tespitiyle başlanır. Bu daha eskiden fayansların, duvarların arkasında olan tesisatın göz önüne çıkarılması için, gelişigüzel tahminlerle kırma işlemi yapılarak tesisatın dışarıya çıkarılmasıyla yapılıyordu. Günümüzde bu işlemleri yapması için geliştirilmiş olan kameralı görüntüleme cihazları, kanal açma makineleri kullanıldığından, kırmadan  tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. Kameralı sistemlerle borularda olan tıkanıklıklar belirlenmekte ve yapılan değerlendirme sonucunda, kanal açma makinesinin ucuna uygun aparatlar takılarak, tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerden temizlenmektedir.

Tıkanıklığı kırmadan açtığımız için ortaya çıkacak görüntü kirliliği,tadilat gereksinimi,etraflıca tadilat durumu tamamen ortadan kaldırılmış olmaktadır.Bu bağlamda tıkanıklık açma maliyeti de minimize edilmiş olmaktadır.Bu sayede kalıcı olarak sorununuza çare olunmaktadır.

Siz hala eski yöntemleri kullanan tesisat firmalarıyla çalışıyorsanız, kırmadan tıkanıklık açacak firma ile çalışmıyorsanız evinizin tadilatına göz yummanız gerekir. Bu şekilde hem daha fazla para ödeyeceksiniz, hem de evde kırılan dökülen yerlerde tıkanıklığın açılmasından sonra tadilat yapmanız gerecek. Biz size modern yöntemleri kullanan tesisat firmalarıyla işbirliği yapmanızı öneririz. Sadece tesisatınızda yapılan işlemler sayesinde, sanki çeşme tamiri yapılıyor gibi sorunsuz bir hizmet alırsınız. Pimaşlarda giderlerde  tıkalı alan kameralı cihazla noktasal olarak tespit edilir ve tıkanıklığa neden olan yabancı cisim yine modern cihazlarla kırmadan tıkanıklık açılıp,tesisatın dışına çıkarılır. Biz böyle bir hizmeti sizin de hak ettiğinizi düşünüyoruz.

Tıkanıklığı Kırmadan Açabilmek için tıkanıklık açma cihaz gereklidir.

Kırmadan tıkanıklık açma servisi

Tesisatçı tıkanıklık açma hizmetine kameralı cihazlar ve kanal açma makinesiyle yapıyorsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Çünkü hala tıkanıklığı eski usullerle cihaz olmadan açmaya çalışan  tesisat firmaları bulunmaktadır. Bunun sebebi ellerinde cihazların olmaması, bunları kullanacak ustalara sahip olmaması ya da güncel gelişmeleri takip etmemeleridir. Bu nedenle giderlerde tıkanıklık olduğunda hemen tesisat firmanızla iletişime geçebilirsiniz. Tesisatınızı tesisatçınıza emanet edebilirsiniz. Hiç zahmet çekmeden, kırmadan tıkanıklık sorununuz çözülecektir. Eğer yardım alacağınız tesisat firmasını doğru seçerseniz sizde bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bu nedenle tesisat sektöründeki gelişmeleri iyi takip etmelisiniz. Her zaman başınıza gelecek gibi hazırlıklı olmanın yanında tıkanıklık olduğunda ,tıkanıklığı kırmadan açacak firma ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Kırmadan tıkanıklık açma hizmetini cihazla kırmadan yapıyoruz.

Kırmadan tıkanıklık açma-1

Tuvalet tıkandı diye strese girmeyin.

Bu sorun engel olamayacağınız nedenlerden gelişebilir. Önemli olan tıkanıklık durumunda ne yapacağınızı bilmenizdir. Modern yöntemler kullanıldığında tuvalet tıkanıklığının bu kadar büyük bir sorun olmadığını anlayacaksınız. Giderlerin kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntülenmesi sayesinde öncelikle neresinin tıkandığı ve tıkanıklığa neyin sebep olduğu belirlenir. Bu aşamadan sonra giderlerin içine sokulan robotla tıkanıklığa sebep olan etken tesisat dışına çıkarılarak giderlerin işlevini yapması sağlanır. Bu hizmetleri elinde cihazları bulunan deneyimli ustaları olan müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal tesisat firmalarından alabilirsiniz. Bu yüzden iletişime geçtiğiniz firmadan tıkanıklığı nasıl açacağını,kırmadan tıkanıklık açma yapılıp yapılmadığını mutlaka sormalısınız.

Evlerde, işyerlerinde, yaşam alanlarında kullanılan tuvaletlerde tıkanıklık yaşadığınızda çoğu zaman bir telaş yaparsınız. Evinizin zarar göreceğini, fayansların kırılacağını, tuvaletlerinizin bozulacağını düşünürsünüz. Tuvaletler de yaşanan tıkanıklıklar sıkça başınızı ağrıtabilir. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları bunun en büyük nedenlerinden biridir. Tuvalet giderlerinde biriken kağıtlar suyla birlikte şişerek giderde tıkanmaya sebep olur.

Tıkanıklık Açma Robotu İle Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servisi

Tuvalet tıkanıklıkları acil olarak çözülmesi gereken bir tıkanıklık sorunudur. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda hiç telaş yapmadan, üzülmeden hemen kurumsal bir firmadan destek almanız tavsiye edilir. Bunu yaptığınız takdirde tuvaletiniz, banyonuz kırılmadan tıkalı tuvalet gideri robotla açılacaktır. Bu firmaların bünyesinde çalışan, bu konuda eğitim almış ustaları ellerindeki modern cihazlarla tuvalet tıkanıklığını kırmadan çözecektir. Tuvalet tıkanıklığında yapılan işlemler öncelikle tıkanıklık sebebini ve tıkalı bölgeyi bulmak olacaktır. Ustalar bunu görüntüleme cihazıyla bilgisayar ortamında kısa sürede ve kolayca yapacaktır.

Tıkalı Tuvaleti Açma

Kırmadan tıkanıklık açma-2

Tıkanıklık tespit edildikten sonra robot adı verilen kanal açma cihazıyla tıkanıklığa sebep olan yabancı madde giderlerin içinden çok kısa bir sürede çıkarılacak ve tuvalet tıkanıklığı kalıcı olarak çözümlenecektir. Robot adı verilen cihazın giderlerden sokulan ucu her boyutta boruya girebilecek aparatlara sahiptir.

Tuvalet tıkanıklığı sorununuz çözüldükten sonra siz bile sorunun bu kadar kısa sürede çözüldüğüne şaşıracaksınız. Kırmadan robotla tıkanıklığı  açılan tuvaletiniz sizlere uzun zaman sorunsuzca hizmet edecektir.Tuvaletlerde,giderlerde yaşanan tıkanıklığı Uzmanlar olarak ,kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açmaktayız. Kalıcı ve kesin çözüm için Uzman tesisatla iletişime geçebilirsiniz.