1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo tıkanıklık açma uygulamasını gerekli kılan arıza, pimaş boru hattına atılan yabancı cisimlerin tesisatı tıkamasıdır. Tıkanan tesisattan pis su gitmeyerek lavabodan, klozetten geri basar. Tıkanıklık olduğunda zaman geçirmeden müdahale edilerek su sızıntılarının ortaya çıkmasına izin verilmemelidir. Banyo tıkanıklığı açma, duşa kabin, duş, banyo tıkanıklıkları için vatandaş olarak bir şeyler yapabilir miyiz?

Banyo Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Banyo Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Banyo gideri tıkandı ise evde banyo gideri açma işlemini siz yapacaksanız, banyo gider açıcı kullanarak şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer açılmaz ise tesisatçıdan yardım alarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz. Banyo gider tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, tıkalı banyo gideri açma işi kırmadan robotlarla yapılmalıdır. Bu anlamda tıkanıklığı açmak için uğraştığımızda pimaş boru tesisatı zarar görürse hiç umulmadık maliyetler ortaya çıkacaktır. Bu açıdan banyo tıkanıklık açma uygulamasını makine ile yapan servisi çağırmanız her açıdan fayda sağlar.

Banyo Tıkanıklık Açma Neden Banyo Gideri Tıkanır?

  • Banyo tıkanıklığının oluşmasındaki en büyük etken gidere atılan saç telleridir. Saç gidere sarılıp sonradan gelecek en küçük yabancı cisimleri bile tutar. Tıkanıklık bu neden dayalı hızlı oluşur ve çokta etkili olur.
  • Saç telinin yanında banyoda bulunan klozete bez, ıslak mendil atılması da banyo tıkanıklığının oluşmasında etkendir.

Eğer giderleri dikkatli kullanırsak tıkanıklık arızası ile karşılaşma durumumuzda en aza indirgenmiş olur. Tıkanan gider isterse banyoda olsun, ister mutfakta olsun, ister tuvalette olsun her tıkanıklığın her çeşidi de robotla açılması gerekir.

Banyo gideri de tıkanabilir, klozet gideri de tıkanabilir, lavabo gideri de tıkanabilir kısaca kullanım suyunun gittiği bitin tesisatta tıkanıklık oluşabilir.

Banyo Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Banyo gider borusu açma uygulaması yapılırken kırma dökme olursa tadilat gerektiren durum ortaya çıkacağı için ek maliyetler ortaya çıkar. Bu durum sizin istediğiniz bir çözüm olmayıp daha pratik uygulama ile pimaşların zarar görmediği bir tıkanıklık açma hizmeti talep etmelisiniz. Bu hizmeti sunan tesisatçılar ile iletişime geçmeniz arızanın çözümünde en akıllı çözüm olacaktır.

Banyo gider borusu açma servisi her daim bu uygulama ilgili nelerle karşılaşabileceğini iyi bilmektedir. Buna göre de servis yanında her gidere özel aparatlar bulundurmaktadır. Servis çalışanı bu alanda tecrübeli biri olursa karşısına çıkacak her türlü tıkanıklığa karşı en kalıcı çözümü üretecektir.

  • Robotla açılan giderlerde bulunan pimaşlar bu yöntem ile zarar görmez etraf kırılmaz.
  • Banyo tıkanıklık açma servisi ile en zor tesisat tıkanıklığı bile kırma dökme yapılmadan kısa sürede açılarak gereksiz zaman kaybının da önüne geçilir.
  • Banyo tıkanıklığını ne açar, uygun banyo gideri açma teknikleri ile kırmadan dökmeden banyo tıkanıklık açılabilir.