• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Banyo tıkanıklık açma

Banyo tıkanıklık açma

Banyo tıkanıklık açma – Tıkanan giderler mutlaka robotla kırmadan açılmalıdır

Banyo tıkanıklık açma uygulaması yapılırken kırma dökme olursa tadilat gerektiren durum ortaya çıkacağı için ek maliyetler ortaya çıkar. Bu durum sizin istediğiniz bir çözüm olmayıp daha pratik uygulama ile pimaşların zarar görmediği bir tıkanıklık açma hizmeti talep etmelisiniz. Bu hizmeti sunan tesisatçılar ile iletişime geçmeniz arızanın çözümünde en akıllı çözüm olacaktır.

Tıkanan gider isterse banyoda olsun, ister mutfakta olsun, ister tuvalette olsun her tıkanıklığın her çeşidi de robotla açılması gerekir. Robotla açılan giderlerde bulunan pimaşlar bu yöntem ile zarar görmez etraf kırılmaz. Tıkanıklık olduğunda zaman geçirmeden müdahale edilerek su sızıntılarının ortaya çıkmasına da izin verilmemelidir.

Banyo tıkanıklık açma

Banyo tıkanıklık açma servisi her daim bu uygulama ilgili nelerle karşılaşabileceğini iyi bilmektedir. Buna göre de servis yanında her gidere özel aparatlar bulundurmaktadır. Servis çalışanı bu alanda tecrübeli biri olursa karşısına çıkacak her türlü tıkanıklığa karşı en kalıcı çözümü üretecektir.

Banyo tıkanıklığının oluşmasındaki en büyük etken gidere atılan saç telleridir. Saç gidere sarılıp sonradan gelecek en küçük yabancı cisimleri bile tutar. Tıkanıklık bu neden dayalı hızlı oluşur ve çokta etkili olur. Saç telinin yanında banyoda bulunan klozete bez, ıslak mendil atılması da banyo tıkanıklığının oluşmasında etkendir. Eğer giderleri dikkatli kullanırsak tıkanıklık arızası ile karşılaşma durumumuzda en aza indirgenmiş olur.

Banyo tıkanıklık açma servisi ile en zor tesisat tıkanıklığı bile kırma dökme yapılmadan kısa sürede açılarak gereksiz zaman kaybının da önüne geçilir.

(0535) 338 12 53