Tesisatçı 104 kez görüntülendi

Yenibosna tesisatçı – Tesisatçı servisi ile en pratik tesisat çözümlerini tecrübeli ustalarla sunuyoruz

Klozet musluğu tamircisi, aç kapa musluk tamircisi, sifon tamircisi, musluk tamircisi gibi ihtiyaçlarınız olursa Yenibosna tesisatçı servis ustaları size yardımcı olsun. Ustalarımız kartuş arızası olan aç kapa musluklarda kartuş değişimi yapar, su damlatan muslukları tamir eder, musluk contası değişimi yapar. Klozet arızaları içinde en iyi hizmeti alırsınız. Klozet musluğu arıza yaptıysa hemen değişimini yaparız. Klozet sifonu, lavabo sifonu tamirini, değişimini yaparız. Yenibosna tesisatçı olarak semtinizdeki her yere hizmet veriyoruz. Mobil ekiplerimiz tesisat arızaları tamirinde, tesisat bakım ve montaj işlerinde müşterilerimizin yardımına hazır bekliyor.

Yenibosna tesisatçı

Banyo bataryası değişimi için, musluk tamiri için, klozet tamiri, rezervuar ve sifon tamirinde profesyonel yardım almanız halinde tesisatınızdaki arıza kalıcı şekilde tamir edilir. Tesisat arızaları nedeniyle mağdur olmaz, yaşam kaliteniz bozulmaz. Tesisatçı servis ustaları geniş zaman dilimi içerisinde hizmet vermektedir. Tesisatınızda yaşadığınız her türlü sorunda, arızada bir telefonla hizmet alabilirsiniz. Her türlü arıza tamirinde, tesisat montaj işlerinde, tesisat bakımında Yenibosna tesisat tamir servisi olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tesisatçının gözle görülen arızaları gidermesi beklenilen ve genelde beklentileri karşılayan çözümler ile bilinen bir gerçektir. Oysa zemin altında kalan, tesisatçının çıplak gözle göremediği ve arızanın ne olduğunu anlayamadığı su sızıntısı, tıkanıklık gibi arızalar için elektronik cihazlara gerek duyulmaktadır. Bu anlamda tesisat arızaları için yardım alacağınız tesisatçının mutlaka bu cihazlar ile hizmet veriyor olması gerekmektedir.