Tesisatçı 167 kez görüntülendi

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı – Tesisat sızıntılarının kontrolü elektronik cihazla yapılır

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı söyleminin içi boş olmamalıdır. Su sızıntısını bulacak tesisatçının cihazı olmalı ve su kaçağını bulacak kişinin tesisatçı olması gereklidir.

Günümüzde artan nüfus sebebi ile insanların ihtiyaçları da bu çizgide artmaktadır. Tesisatçılar olarak artan ihtiyaçlar içerisinde bizi ilgilendiren kısım tesisat işleri ve tesisat arızalarıdır. Bu anlamda bize düşen iş tesisat arızalarını en pratik uygulama ile çözerek sizin değerli vaktinizin boşa gitmesinin önüne geçmektir. Su sızıntısı olduğunda tesisattaki bu sızıntıyı akustik dinleme cihazı ile bulup aynı gün tamir etmek bizim görevimizdir.

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı

Su hayatımızın vazgeçilmezidir. Su olmadığı takdirde hayat durur. Bu sebeple evlerimizde iş yerlerimizde su tesisatı ile ilgili yaşanılan problemler çok can sıkıcı olur. Problemin en kısa sürede ve en kolay yoldan çözülmesi gerekir. Su tesisatında iki çeşit problem yaşanılabilir. Su sızıntısı veya tıkanıklık. İkisi de çok can sıkıcıdır. Bu sorunlar temiz su veya pis su giderinde olabilir. Sizin için olduğu kadar alt veya üst komşularımız içinde aynı şekilde sorun teşkil eder.

Tesisatınızda bu gibi sorunlarla ile karşılaşırsanız sizin için kırmadan dökmeden dakikalar içerisinde sorununuzu buluyoruz. Temiz suda olan su sızıntılarını akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak bulabiliyoruz. Hem de hiçbir yere zarar vermeden. Su sızıntısının yeri noktasal olarak tespit edildiğinden küçük bir bölgede yapılacak bir kırma işlemi ile tamir edilebiliyor.

Su sızıntısını kontrol eden tesisatçı su sızıntısı tespitinde cihaz kullanıp aşılması zor gibi görünen bu arıza kolayca çözülür