Tesisatçı 163 kez görüntülendi

Musluk, duş ve küvet sızıntıları – Tesisatçı su sızıntılarını cihazla kontrol edip bulur

Her malzemenin olduğu gibi evde iş yerinde kullandığımız musluklar, duş ve küvetlerinde bir ömrü vardır. Bir müddet sonra musluk su damlatmaya veya sızdırmaya başlayabilir. Küvet ve duş tesisatı giderinde veya temiz su tesisatında veya zemin derz aralarında aşınma olduğundan su sızıntısı yaşanabilir. Ay sonunda su sızıntısı kaynaklı faturanızın arttığını görebilirsiniz. Musluk, duş küvet sızıntıları için yapılması gereken önce giderlerle ilgili mi yoksa şebeke suyuyla mı ilgili bunu tespit etmek gereklidir. Faturada artış olması durumu su kaçağının, su sızıntısının temiz su kaynaklı olduğunu işaret eder.

Musluk, duş küvet sızıntıları

Bu durumda yapmanız gereken şey acilen su sızıntısını durdurmak olmalıdır. Bunun tespitini cihazla yapan tesisatçı ile görüşüp tem noktasının bulunmasını sağlayabilirsiniz. Doğru tesisat firması ile çalışırsanız aynı gün su sızıntı tespitini yaptıktan sonra tamirini de aynı gün yapacaktır.

Musluk, duş küvet sızıntıları içinde musluklarınız da oluşabilecek bu sızıntılar genellikle göbekten kaynaklanmaktadır. Kendi imkânlarınızla değiştirebileceğiz basit bir iştir. Uzun süredir kullanılan bir musluk ise en doğrusu musluğu tamamen değiştirmek olmalıdır. Duş ve küvet sızıntılarını kendi imkânlarınızla değiştirmeniz mümkün olmayabilir. Bu sebeple uzman bir tesisatçı bulup yaptırmanız gerekmektedir.

Firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Karşılaşabileceğiniz her türlü tesisat sorunlarını en kısa sürede ve garantili olarak gidermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

Musluk, duş küvet sızıntıları basite alınmayarak gerekli müdahaleyi yapacak tesisatçılar ile bağlantı kurup arızayı profesyonel uygulamalar ile  çözdürmelisiniz.