Tesisatçı 95 kez görüntülendi

Eyüp tesisatçı – Tesisat arıza tespit ve tamir için garantili hizmet veren tesisatçıyı seçin

Tesisatçı herkesin ihtiyaç duyacağı meslek grupları arasındadır. Yeni yöntemleri kullanan, her zaman müşterilerine kaliteli hizmet koşulları sunan, garantili hizmet veren bir tesisatınız olmalı. Bu bölgede, Eyüp tesisatçı servisi olarak hizmet veren firmamız semtinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Tesisat arızaları tamiri için, tesisatınızın bakımı, onarımı ve montaj işlerinde deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. Eyüp su tesisatçısı her zaman en iyi hizmet koşullarını sunar, tesisatınızı yeni yöntemlerle tamir eder. Kullandığımız tesisat malzemelerinin hepsi kalite belgesine sahiptir. Bu nedenle uzun yıllar tesisatınızda sorun yaşamazsınız.

Eyüp tesisatçı

Eyüp tesisatçı servisi ustaları damlatan muslukları tamir eder, çalışmayan rezervuar, sifon tamirini yapar, lavabo ve klozet arızalarını onarır. Tesisatınızda yaşanan her türlü sorunda firmamızı arayabilirsiniz. Ustalarımızın her konuda bilgi ve deneyimi vardır. Semtinizde musluk tamircisi nerede, klozet tamircisi nerede diye aranmanıza gerek kalmadı. Sizlere her türlü tesisat arızasında, tesisatınızla ilgili montaj, yenileme gibi işlerde yardımcı oluyoruz. Eyüp tesisat tamir ve onarım servisi olarak hizmet veriyoruz. Değişmesi gereken bataryaları kalite belgeli olan yenileriyle değiştiriyoruz. Klozetteki arızaları zaman kaybetmeden tamir ediyoruz.

İstanbul genelinde tesisatçı servisi olarak her bölgede hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tesisatçıyı zora sokacak zemin altı tesisatta oluşacak arızaların tespitini de cihazla yapıyoruz. Temiz su tesisatı kaçağı olduğunu düşünün, borunun neresinde ne sıkıntı var, nereden su sızıyor bunu cihazla buluyoruz. Tıkanıklık olduğunda tıkalı yer robotla açılır ve pimaş boru içi kamera ile görüntülenir.

Eyüp tesisatçı elektronik cihazlarla hızlı ve garantili hizmeti sunan kurumsal firmadır.