Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti,

Su Kaçak Bulma Cihazı ile ,Su Kaçağı Tespiti ve Su Sızıntı Tespiti Kırmadan yapılmaktadır.

Su tesisatındaki boruların zamanla eskimesi, eklem yerlerinin zaman içinde gevşemesi, pis su borularında tıkanıklık olması sonucu meydana gelen çatlama ve  bunlara benzer pek çok nedenden dolayı ortaya çıkan su kaçağı küçük gibi görünse de önemsenmelidir. Alt komşunuza ulaşan su sızıntı,SU KAÇAĞI şikayetleri, yüksek gelen faturalar ve sebebi belirsiz nem problemlerinin su kaçaklarından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Özellikle tuvalet tıkanıklıklarına bağlı su kaçağı, sifondan gelen sızıntılar, başınıza bela olmakta, onarımı yapılmaz ise daha büyük sorunlara yol açmaktadır.

Binaların duvar, tavan ya da zeminlerinde terleme,nemlilik ya da damlama şeklinde ortaya çıkan sorunların kaynağı su sızıntısıdır.Su sızıntısı çoğunlukla duvar ya da zeminde su birikmesi ve biriken suyun artık ilerleyecek yer bulamayarak ortaya çıkmasıdır.

Su sızıntıları,su kaçakları ilk fark edildiği vakit hemen konunun uzmanı firmalardan yardım alınmalıdır. Su sızıntısını,su kaçağını  incelemek için bölgeye gelen kişi ya da kuruluşlar ilk önce bu sızıntıların kaynağını tespit etmeye çalışmaktadır. Bu tespit işlemi sırasında duruma göre dinlemeli ya da görüntülü tarama yapılır. Hatta bazı durumlarda sorun bölgesinde boru için görüntüleme yapılarak noktasal su kaçağı  tespit işlemi gerçekleştirilir.

Su kaçağı bulma su kaçağı bulma cihazı ileyapılmaktadır.

Bazı su kaçakları büyük ölçekte olup çabuk ortaya çıkabiliyorken, bazı kaçaklar ise küçük olduğundan,ortaya çıkması aylar sürebilmektedir. Su Kaçaklarının ortaya çıkması iki şekilde olabilmektedir. Su kaçağı temiz su tesisatında ya da pis su giderlerinde olabilmektedir. Kaçağın olduğundan şüphelendiğiniz bölgede ,koku varsa bu büyük ihtimalle pis su giderinden olduğunu gösterir. Ayrıca pimaş kaçakları kullanımla birlikte ortaya çıktığından belirtileri ara ara görülebilmektedir

Su kaçağı olduğunda ihmal etmemeniz gereken ,sızıntının başladığı andan itibaren süreci  iyi takip etmektir.SU KAÇAĞI,Su sızıntılarında zaman geçirmeden sızıntının yerinin tespiti yapılıp tamiratının yapılması gerekmektedir. Su sızıntısı ve su kaçağında sizlerin beklediği hizmet, etrafın kırılmasına gerek duyulmaksızın su kaçağı olan yer tespitinin noktasal yapılmasıdır. Su sızıntılarında noktasal tespitin yapılması, uzman ekipler ile profesyonellik gereği olarak firmanın bünyesinde bulundurması gereken su kaçak bulma cihazları ve kameralar ile mümkündür.Su kaçağının noktasal tespitinin yapılması aşamasında ve sonraki süreçte tesisatınızda başka kaçağın olup olmadığı tekrar test edilmelidir. Aksi durumda noktasal tespit yapıldığını zannettiğiniz halde, sorunda çözülmediyse su sızıntısı ,su kaçağı büyüyerek devam edecektir.

SU KAÇAĞINI BULAM HİZMETİNİ CİHAZLA SUNUYORUZ.

Büyüyen su sızıntıları ile oluşan su kaçağı  binalarda büyük hasarlara yol açabilmektedir. Binadaki hasarların oluşması deprem hattında olan ülkemizde bizlerin hayatını tehdit eden sorunlu binaları ortaya çıkarmaktadır. Su kaçağı ve su sızıntısının ortaya çıkaracağı hasar zamanında önlenmemiş olursa binaya ciddi zarar vermiş olacağından, sizler için büyük maliyetler ortaya çıkacaktır. Su kaçağı sebebi ile katlanacağınız maliyetlerin çok üzerinde ek maliyetler çıkacak olup, bunun altından kalkmak bir hayli zor olacaktır. Su kaçağı  sorununun başladığı andan itibaren çözüm noktasında; ihmalkarlık yaptığınız takdirde sorun büyüyecek ve masraflarınız artacaktır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz su sızıntılarında,su kaçaklarında  sorunun çözümünü  ertelemeyin ve sorunu çözecek doğru firmayı seçin.

İstanbulun tüm bölgelerine hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve ucuz bir su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır. Su kaçağı olsun,su sızıntısı olsun  kırmadan, delmeden evinizi kirletmeden bu hizmeti tamamlayıp siz müşterilerimize evinizi temiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

http://youtu.be/RAypaIiZz2E

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı ve su kaçağı bulma konusunda iddialı firmalara en çok sorulan sorulardan biri de su kaçağının kırılmadan bulunup bulunamayacağıdır. Bu işi profesyonel firmalar sadece cihaz ile su kaçağı bulma yöntemini izledikleri için bir çoğunun vereceği cevap evet olacaktır.

Su kaçakları günümüzde kırmadan giderilen tesisat sorunları arasında bulunmaktadır. Meydana gelen su kaçağının temiz su ya da pis su tesisatından olması pek önemli değildir. Çünkü su kaçağı her zaman zarar veren bir sorundur. Bunun tespit edilerek, onarımının yapılması gereklidir. Bu tespit eskiden olduğu gibi tesisata zarar vererek, kırılarak yapılmamaktadır. Artık kırmadan su kaçağı bulma, cihazlarla kolay bir hale gelmiştir. Teknolojinin hızla  gelişmesine paralel, su kaçağı bulma cihazlarının alternatifler sunması sonucu KIRMADAN SU KAÇAĞI bulunabilmektedir.Su kaçağının olduğu pis giderleri kameralı sistemle görüntülenerek, tespit yapılmaktadır.Temiz su borularında ise  su kaçak tespiti elektronik cihazlarla yapılmaktadır.Sorun tespit edildikten sonra boruların tamir edilmesi için gereken çalışma aynı anda yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçağını cihazla buluyoruz.

Geriye dönük bakıldığı zaman cihaz olmadan su kaçağını bulabilmek kırma dökme ile mümkündür.Kırma dökme ile ortaya çıkan gürültü, toz ve görüntü kirliliği çevreyi de rahatsız etmekteydi. Şimdiki yöntemde ise su kaçağı tespit edilirken hiçbir şekilde kırma işlemi uygulanmadığı için daha derli toplu ve temiz bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Cihaz ile su kaçağı bulma yönteminde kullanılan akustik dinlemeli su kaçağı bulma cihazları ve kameralı su kaçağı bulma cihazlarında aynı yöntemler ile kırmadan su kaçağı bulunduğundan noktasal tespit yapılabilmektedir.Her iki cihaz ile de zemin üzerinden yapılan taramalar sonucu elde edilen ses ya da görüntülerin analizi sonucu su kaçağı bölgesi kırmadan tespit edilmektedir. Kırmadan yapılan su kaçağı bulma işleminin ardından sadece tamir edilecek bölge küçük bir şekilde kırılarak tamir işlemine geçilmektedir.

Evlerinizde tıkanıklık sorunlarından ve tesisatınızdaki sorunlarda dolayı oluşan su kaçakları hem evinizde, hem de komşularınızda problem yaratacak konuların başında gelmektedir. Bunun sonucunda sizler sızıntının farkında olmasanız bile, oluşan terleme,nem ve su kaçağı ile faturalarının yükselmesi ile su kaçağı kendini hatırlatacaktır.Su kaçağı tesisatın görünür ya da görünmeyen bir yerinde oluşmuş olabilir. Bunları gidermezseniz, sonuçta daha büyük zararlara yol açacak bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Su kaçağını kırmadan buluyoruz.

Su kaçaklarının özel cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma,insanların hayatını kolaylaştıracak bir çalışmadır. Bu kolaylık sizlere kurumsal tesisat firmaları tarafından sunulmuştur.

Ev ya da işyeri fark etmeksizin su kaçağı sorununuz varsa, kırmadan su kaçaklarının tespit ve onarımı için bize ulaşmanız yeterlidir.

Uzmanlar Tesisat olarak su kaçağı konusunda garantili hizmet vermektedir.

Firmamız kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerinde yılların verdiği deneyim ve güçlü kadrosu ile uzun soluklu hizmetine devam etmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su kaçağı pimaşlarda yani pis su tesisatında olabileceği gibi temiz su tesisatında veya kalorifer tesisatında da olabilir.Bu iki şık her zaman su kaçağı ile karşımıza çıkacaktır, burada ayırımı iyi yapıp su kaçağının pis su tesisatından mı ,yoksa temiz su tesisatından mı olduğunu tespit etmek gereklidir.Zira bu tespit iyi yapılmalıdır ki,tamir noktasında doğru uygulama seçilmiş olsun sıkıntı yaşanmasın. Su Kaçağı nasıl bulunur sorusuna cevaben şunu net ifade edilebilirim;Su kaçağı bulma hizmeti artık eski tarz yöntem olan kıralım görelim mentalitesinden uzak olup, artık teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçağını görelim  mantığı hakimdir.Teknolojik imkanların bu denli tesisata yön verdiği bir dönemde kırmadan su kaçağı bulunamaz demek reel bir açıklama olmayacaktır.

Su Kaçağı Bulma cihazla yapılmaktadır.

Su kaçağı dendiğinde akla tek kalem yapılacak bir iş gibi gelse de biraz işi detaylandırdığımızda temiz su kaçağı,pis su kaçağı,kalorifer tesisat kaçağı şeklinde su kaçağı çeşitleri sıralanabilir.Su kaçak tespitinde uygulanan yöntemler, kullanılan  cihazlarda farklı desek yanlış olmaz.Pis suda kaçak varsa burada akustik dinleme su kaçak tespit cihazı ile tespit yapılmaz.Pis suda, pimaşta kaçak varsa pim aş içi görüntüleme yapmak gerekli olup,bunun içinde kamera gereklidir.Kamera ile boru içi yani pim aş içi görüntülenip sorunlu bölgenin tespiti yapılır.Su kaçağı  olduğunda kaçak tespiti yapılırken Sıralamaya bakılacak olursa önce sorunun olduğu bölgeye çıplak gözle bakılır.Temiz su kaynaklı veya pis su kaynaklı olup olmadığı hakkında ön inceleme sonucunda önce temiz su tesisatı kontrolü yapılır.Eğer temiz suda kaçak olmadığı tespit edilirse bu defa pis su pim aş gider hattına kamera ile bakılıp su kaçağı tespiti yapılır.Sorun tespit edildikten sonra tamir aşamasına geçilir.

SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR

Tamir aşamasında sorun pis suda ise tamiri hemen mümkün olmayabilir süreç biraz daha  zorludur.Fakat temiz suda sorun varsa hemen sorunlu bölge açılıp su kaçağına neden olan bölge tamir edilir.Sonuçta su kaçak tespiti teknolojik cihazlarla yapılmakta olup pratik çözümlemeler yapılabilmektedir.Su kaçağı sizden mi yoksa komşunuzdan mı kaynaklı olduğu bilinmediğinden öncelikle problemin ana kaynağı belirlenmelidir.Bu durum açıklığa kavuşmadan , şifaen su kaçağı buradadır demek çok reel olmayan söylemden öteye geçemez.

Su kaçağında, kameralar, su kaçak tespit cihazları,akustik dinleme cihazları vb. bütün ekipmanlar yanında ustanın tecrübeli ve işinin ehli olması çok önemli bir ayrıntıdır. Bu ayrıntı gözden kaçırılıp sadece ekipman olması yeterlidir denilirse, doğru bilgi verilmemiş olacaktır. Su kaçağı tespiti sadece ekipmanlar yeterli denilirse o takdirde bu işe yıllarını veren ustalara gerek yok demektir. Ekipman sadece yeterli ise sıradan bu işle daha önce hiç bir şekilde  iştigal etmemiş her insan, bu cihazları alıp rahatlıkla bu işi yapabilir anlamına gelmektedir.

Bireylerinde su kaçağı sorunu olduğunda çözüm bulmakta zorlanmayacakları bu teknolojik imkanı görmezden gelerek eski tarz yöntemlerle hizmet vermeye çalışan tesisatçılar sektörde tutunamayacaktır.Büyük kolaylıklar sağlayan teknolojinin tesisat sektörüne sunduğu kırmadan su kaçağı bulma cihazı ve su kaçak dedektörü su kaçağı alanında hizmet verecek firma kendi bünyesinde mutlaka bulundurmalıdır.

Su kaçağı tespiti tecrübenin asla  göz ardı edilemeyeceğini sahadaki deneyimler göstermiştir. Öyle durumlarla karşılaşıyoruz ki cihazların bulamadığı kaçakları ustalarımız tesisat sistemini çok iyi bildiklerinden kaçağı tecrübeleri ile bulmaktadırlar. Su kaçaklarında her iki unsur birleşince gerçek başarı elde edilebilir. Su kaçağı tespiti uzmanlar olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile kesin çözüm sunmaktayız.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağının tespitinde, firmamızda bulunan, bu işler için özel olarak üretilmiş cihazlarımız bulunmaktadır. Bu cihazları, konusunda uzman ve deneyimli ustalarımızla kullanarak, kaçak yerinin tespitini noktasal olarak yapabilmekteyiz. Su kaçağının bulunmasındaki en temel unsurlardan biri teknolojik cihazlarla, kırmadan su kaçak tespitidir.

.Cihazla su kaçağı bulma hizmeti günümüz dünyasında yaygınlaşmış olup,su kaçağı sorununun giderilmesinde asla kırma dökme yapılıp su kaçağının bulunmasına  tahammül etmemektedir.

Teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçak tespiti yapılabilirken,evde işyerinde tadilat gerektirici durumları ortaya çıkaracak su kaçağı bulma uygulamalarına asla izin vermemek gereklidir.Alternatif çözümlerin olduğu tesisat uygulamalarında ki güncel durumda cihazla su kaçak tespiti çok rahat yapılabilmekte yanılma payı çok düşük gerçekleşmektedir.Temiz suda, su kaçağı varsa akustik dinleme cihazı ile noktasal su kaçağı yer tespiti yapılmaktadır.Pimaş yani pis su gider hattında kaçak varsa bu durumda kamera ile pim aş içi görüntüleme yapılıp kırık,çökme gibi sorunlar tespit edilmektedir.Kalorifer tesisatında  su kaçağı olduğunda yine cihazla noktasal tespit çok rahat yapılmaktadır.Tesisattaki su kaçağı tespit edildikten sonra aynı zamanda su kaçağına nende olan noktanın tamiri de yapılmaktadır.

Su kaçağı bulma cihazı ile yer tespiti yapılmaktadır.

Su kaçağı oluşumunda belirtiler ortaya çıktığında süreç başlamış olup,öncelikle su kaçağının varlığından şüphelenebilme, bu durumdan söz edebilmek gerekir. Sizlerin bunların farkında olabilmeni için bazı temel ayırt edebilme durumları vardır. Bunlardan birincisi ve en hızlısı komşularınızın şikayeti olsa gerek. Çünkü su kaçağından oluşan sızıntıdan ötürü çıkan su yerçekiminin etkisiyle de alt komşunuzun evinde, damlama ve ya sıvada boyada kabarma olarak açığa çıkacaktır.  Bu belirtiden sonra en çok rastlanan belirti ise kendi evinizdeki koku ve kabarmalardan kaynaklı açığa çıkabilmektedir.

Su kaçağı oluşumu, tesisat kaynaklı olabileceği gibi kullanıcı hatasından ,zamana bağlı kullanımdan da olabilir.Firma olarak su kaçağı sorunu ile her gün karşılaşmaktayız.Su kaçağı ofiste,evde,kamu binasında oluşabilmekte ve su kaçağı pis su gider hattında ,temiz suda hattında,kalorifer tesisatında  olabilmektedir.Saymış olduğumuz su kaçak çeşitlerinden hangisi olursa olsun su kaçağını cihazla tespit etmek gereklidir

Su kaçağı tespiti siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Avrupa teknolojisi Türkiyeye getirerek sizlere bu cihazlarla hizmet vermekteyiz. Bu cihazları öncelikle firmamızda oluşturduğumuz sahte kaçaklarda denedikten sonra işimizi kolaylaştırdığına kanaat getirirsek kullanırız. Bu cihazlar sayesinde evinizde bir tahribata neden olmadan hizmeti tamamlamaktayız.

Uzmanlar tesisat olarak personellerimize gerekli eğitimlerden geçirerek size en iyi hizmeti sunacak hale getirmekteyiz. Su kaçağı tespiti avrupa da yaşanan gelişmeleri takip eden firmamız, sektörde yaşanan gelişmeleri personeline belli zamanlarda düzenlediği eğitimlerle aktarmaktadır.

Su Kaçak Bulma  Cihazının Önemi günden güne daha ön plana çıkmakta olup,insanlar kırmadan cihazla su kaçağının bulunduğunu görünce rahat bir nefes almakta cihazın ne denli kolaylıklar sunduğuna şahit olmaktadırlar.

Su kaçağı tespiti cihazları tesisat sektöründeki sorunların aşılmasında icat edilen, üretilen en büyük öneme haiz cihazdır.Zira insanlar  zevklerine göre yaptırdıkları yaşam alanlarında su kaçağı olması demek,seramik,fayans,laminantın olduğu bölgelerin kırılması demektir.Kırım demek evde tadilat olması demektir ki;azımsanmayacak maliyetlerin oluşması ve  maddi kayıpların olması demektir.

Cihazlı su kaçağı bulma ile kesin çözüm.

Su kaçağını cihazla tespit etmenin en önemli ve birinci derece yararı, kırma olayını azaltmak ve mümkün olduğunca en aza indirmek. Her şey de olduğu gibi bu konuda da cihazın kalitesinin önemi de yüksektir. Cihazın kalitesinin yüksekliğiyle, en doğru ve en hızlı tespit edebilme hızı da doğru orantılıdır. Kullandığımız cihazlar bu konuda sektöründe öncü olan üretim firmaları tarafından üretilmiş cihazlar olup, bu cihazların bize kazandırdığı hız ve zaman yadsınamayacak kadar yüksektir. Cihazlarımız sayesinde evinizdeki kırılan yer sayısını en aza indirebilmekteyiz. Bu sayede su kaçağının yeri tam manasıyla tespit edilebilirken, evinizde açılan yer sayısı da minimize edilebilmektedir. Cihazla beraber su kaçağı cihazı kullanan ustanın deneyimi de önemli bir etken olmaktadır.

Ustalarımızın bu alandaki 10 yıldan fazla olan tecrübelerinin de cihazla birlikte birleşerek, kaçağın yerini tespit etmek konusunda büyük bir yardım olanağı sağlamaktadır. Cihazın kullanma talimatı bellidir ama bu cihazı sıradan biri kullandığında, tespiti yapma olanağı hem zor hem de uzun sürebilmektedir. Bu noktada ustanın kendi bilgi birikimi ve deneyimi devreye girerek su kaçağın tespiti tam manasıyla yapılır ve size gösterilir. Tamiratı da yapılarak, soruna kalıcı çözüm getirilmiş olur.

Su kaçağı tespiti,su kaçağını son teknoloji makineler ile kısa sürede bulup,kesin çözüme kavuşturuyoruz.

Su kaçağını kamera ile görüntülenip bulunmaktadır.

Kaçak ister evinizde, ister işyerinizde olsun tesisatınızdaki problemli bölgeyi Trotec marka cihazımızla bulup sizleri su kaçaklarının verdiği rahatsızlıklardan, usta aramaktan, tadilat sonrası temizlikten, yapınıza zarar vermeden kısaca sizleri dertten kurtarıyoruz. Su kaçağı tespiti yeni ev alıpta su kaçağı sorunu ile karşılaştıysanız, tadilat sonrası su kaçağı problemi ortaya çıktı ise huzurunuzu bozmayın zira, su kaçağı bulma cihazı ile kısa sürede sorun çözülmektedir.

Sizlerde bir an önce bu dertten kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlar Tesisat olarak kırmadan dökmeden temiz suda noktasal tespit ile su kaçağını bulup onarıyoruz. Su kaçağı  problemlerini ve su kaçağının sebep olduğu rutubet ile ilgili sorunları en az hasarla ve en ekonomik fiyatla uzman ekiplerimiz vasıtası ile hızlı bir şekilde çözüyoruz. Daha önce defalarca karşılaştığımız benzer problemlerde edinmiş olduğumuz tecrübe ile birlikte noktasal su kaçağı tespiti yapılan özel cihazlarla, kısa sürede problemi ortadan kaldırıyoruz. SU KAÇAĞINI CİHAZLA BULMA konusunda yıllardır uzmanlaşan ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz.

Su Kaçak Oluşum Nedenleri

Su kaçaklarının birden fazla nedeni bulunmakla beraber; su kaçaklarının su sızıntılarının oluşması; tıkalı giderlerin açılmaması, boruların hattın eski olması, ikamet edilen bölgedeki binaların eski olması, deprem doğal afet sebebi ile yapıların hatların zarar görmesi,yağmurun yağması sonucu izolasyon iyi değilse çatıdan pencereden su sızıntısı ile oluşabileceği gibi yapısal bozukluklardan da  oluşabilir.

Sahadan gelen bilgiler ışığında somut örnek verecek olursak ; su kaçağı problemlerinde problemli bölgede sarımsı bir renk oluşumu varsa ve damlama sökonusu değilse kuvvetle muhtemeldir ki kaçak pis su kaynaklıdır. Temiz sudan oluşabilecek kaçaklarda damlalar sözkonusu olup su berraktır. İstisnai durumlara örnek verecek olursak tavanda sarımsı damlatan bölge olması temiz suyun demirlerin pasını tavana aksettirmesi şeklinde de kendini gösterebilir.

Su kaçağına neden olan sorunu buluyoruz.

Su kaçaklarının oluşumu zamanla olabileceği gibi anlık çeşitli faktörler ve dış etkenlerden dolayıda su kaçakları ,su sızıntıları oluşabilir. Su kaçaklarının temiz sudan mı ,pis sudan mı kaynaklandığı açıkcası ilk bakışta belli olabileceği gibi bazı durumlarda yanılma payıda yadsınamaz. Ustalarımızın gözlemleri bizler için önem teşkil etmektedir.

Su Kaçak Bulma  Fiyatı

Su kaçak tespitinde sadece fiyat odaklı olmak hizmet kalitesini olumsuz yönde etkileyen en temel faktördür.Su kaçağı olduğunda hizmet içeriğini sormadan sadece fiyat sorup ,telefonu kapatmak doğru hizmete ulaşmakta en büyük engeldir.Dolayısıyla su kaçağı tespit fiyatının önceliğiniz olması doğal olup,diğer unsurları göz ardı etmememiz gereklidir.Sıralamak gerekirse;

Su kaçağı tespitinde teknolojik cihazları ne derece kullanmaktadır.

Su kaçağı tespitinde uygulanan yöntem nasıldır,tespit sonrası su kaçağının olduğu nokta görülmekte midir.

Su kaçağının olduğu nokta bulunduktan sonra tamiri yapılabilmekte midir.

Su kaçağının tespitini yapan ,su kaçak sorunun olduğu noktanın tamiri sağlıklı yapılabilmekte midir?

Su kaçağı tespiti yapılıp tamiri yapıldıktan sonra yapılan işe garanti verilmekte midir?

Fiyat, hepimizin günlük yaşamında olduğu gibi burada da önemli bir noktadır. Nasıl ki evimize en ufak bir şey alırken bile fiyatına önem veriyorsak bu konuda da dikkat etmeniz ve önem vermeniz en tabii hakkınızdır. Tabi ki fiyatı düşünmek kadar kaliteyi ve toplam maliyeti de hesaba katmak da önemli kısımlardan biridir. Eğer bizim işimiz açısından bakarsak olaya, şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. O da şudur ki; öncelikle ucuz diye çağırdığınız firmanın ne tür ekipmanlara sahip olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü bazı firmalar maalesef  halâ teknolojik ekipmanlardan yoksun çalışmaktadır.Bu yüzden eski moda (teknik ) yöntemlerle su kaçak tespiti yapmaktadırlar. Bu eski klasik uygulamalarda , su kaçağının kendini belli ettiği bölgede, tamamen tahmine dayalı bir yöntemle tespit çabası içerisine girerler. Bu da banyonuzun yada mutfağınızın çeşitli yerlerinin gereksiz kırımı demektir ki ;bu şekilde su kaçağı tespiti ekstradan tamir masrafı ve ücreti demektir.

Su kaçağı bulma cihazı ile uygun fiyat tespit yapıyoruz.

Biz Uzmanlar Tesisat olarak, en gelişmiş kaçak bulma cihazlarını kullanıyor ve kaçak bulmada garanti verip,yaptığımız işin garantisini verebilmekteyiz. Belki de en önemlisi daha az kırma ve dökme, etrafın daha az kirlenmesi bile yeterince başlı başına bir sebeptir. Fiyatlarımız uygun olmakla beraber, ne su kaçağının cebinize ve evinize verdiği zarardan ne de merdiven altı diye tabir edilen firmaların evinize verdiği zarardan pahalı değildir. Unutmamalı ki, Sakıp Sabancı’nın dediği gibi, “ Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.” diyebilmemiz de gerekir.

Su kaçağı tespiti hizmeti gereken bir evde eğer müdahale geciktiriliyorsa bu hem sağlığınızı etkiler hem de etrafa yaydığı iğrenç kokularla etrafınızdakileri rahatsız etmektedir. Sizde bu kötü kokulardan ve sağlıksız koşullardan kurtulmak istiyorsanız telefonlarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

Uzmanlar tesisat, su kaçağı hizmeti verirken size gerekli olan tüm avantajları sağlamaktadır. Bunlardan birisi müşterilerimize uyguladığımız fiyat politikalarımızdır. Su kaçağı ve verdiğimiz diğer hizmetlerde uyguladığımız fiyatlandırmalar sektörde bir kaç firma tarafından uygulanmaktadır. Uzmanlar tesisat bu günlere, müşterilerine verdiği değer ve sağladığı memnuniyet ve hizmet kalitesinin yüksek olmasıyla geldiğini çok iyi bilmektedir.

Uzmanlar Tesisat, su sızıntısının nedenini tespit etme işlemlerinde en kısa sürede en doğru tespiti yapmak için çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren firmamız, garantili hizmetleri karşılığında uygun fiyatlar talep etmektedir. Bu özelliği ile de sektördeki diğer firmalardan ayrılan Uzmanlar Tesisat, kırmadan kısa sürede noktasal kaçak su tespiti uygun fiyat politikası ile  müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

İstanbulda Hizmet Verdiğimiz İlçeler 

3 Yorumlars

  1. fatih - 14 Şubat 2015

    Güzel anlatım olmuş çok faydalı buldum teşekkür ederiz.

Yorum Bırakın

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma,Cihazla Petek Temizliği için
Site Yazarı Google +: Yunus TAŞTAN